Joanna Kuchta


Joanna Kuchta jest autorką pomocy naukowych dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Zajmuje się również tworzeniem praktycznych arkuszy ćwiczeń, kompatybilnych z podręcznikami obowiązującymi w szkole.

Joanna Kuchta stawia na rozwijanie kreatywności wśród dzieci i młodzieży, jak również przekazywanie wiedzy w sposób sprawdzony i rzetelny. Autorka wykorzystuje swoją wiedzę, doświadczenie i wykształcenie do tego, aby zachęcić młodzież do częstszego zaglądania w książki bez obawy, że materiał, który jest w nich zawarty nie zostanie zrozumiały.

Joanna Kuchta jest autorką pozycji, takich jak: “Kształcenie językowe. Zeszyt ćwiczeń” zawierające różne części: “Nowe Słowa na start! Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń”, “Ponad słowami. Klasa 3. Maturalne karty pracy”. Joanna Kuchta tworzy pomoce w pełni zgodne z obowiązującą podstawą programową. Chce, aby każdy mógł skorzystać z nich w taki sposób, by spokojnie uzupełnić swoją wiedzę i ewentualne braki. Z uwagi na to jej oferta skierowana została zarówno do uczniów szkoły podstawowej, jak i młodzieży przygotowującej się do matury.

Autorka często współpracuje z innymi twórcami, między innymi z Joanną Kościerzyńską czy z Małgorzatą Ginter. Szeroka oferta dostępnych materiałów sprawia, że możemy przejść przez wiele klas wykorzystując zeszyty ćwiczeń i pomoce naukowe Joanny Kuchty.

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 33,99 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 26,04 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe