Natalia Gacka

Natalia Gacka jest polską mistrzynią świata w fitnessie sylwetkowym, trenerem i dietetykiem klinicznym. Osiągnęła wiele sukcesów sportowych w Polsce jak i na świecie.

W 2010 roku zdobyła IV miejsce w Pucharze Polski Seniorek Fitness Sylwetkowego, w latach 2004-2006 wygrała w sumie trzy złote medale Mistrzostw Polski w Fitness Gimnastycznym Junior Federacji iFF, cztery złote medale Mistrzostw Polski Juniorek Fitness Sylwetkowego z lat 2007, 2009, 2010 i 2012 oraz złoty medal i Mistrzostwo Świata Juniorek Fitness Sylwetkowego w 2012 roku.

Obecnie zajmuje się komponowaniem autorskich planów treningowych, w których może wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności gromadzone przez wiele lat. Co roku prowadzi warsztaty treningowe połączone z elementami motywacyjnymi, niezwykle popularne wśród kobiet w Polsce. W TVN Meteo Active prowadzi program “Zeszyt ćwiczeń”, gdzie uczy swoich widzów tego, jak wykonywać poprawnie konkretne ćwiczenia, aby nie nabawić się kontuzji.

Planuje jadłospisy, kierując się przede wszystkim zasadą, że oprócz tego, że ma być zdrowo, musi być również smacznie. Wydała wiele książek na temat fitnessu i odżywiania się: “Zostań FIT”, “Dieta FIT”, “Dieta FIT. Kuchnia według Natalii Gackiej”, cieszące się ogromną popularnością wśród Czytelniczek. Przedstawia w nich swój program na zdrowe i pełne energii życie oraz podaje liczne wskazówki na to, jak radzić sobie w chwilach obniżonej motywacji. Znajdziemy tu również liczne przepisy do wykorzystania w swojej kuchni, będące jednocześnie w pełni zgodne z planem diety. W 2017 roku urodziła syna, również dzieląc się z fanami sposobami na powrót do figury sprzed ciąży i przedstawiając zestaw ćwiczeń, który można bez obaw wykonywać.

-30%
27,97 zł 39,96 zł
w magazynie
-30%
w magazynie
-50%
wysyłka w 4 dni
-40%
wysyłka w 4 dni
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe