Bajki logopedyczne misia API (2-4 lat)

Miś API nauczy Wasze dzieci poprawnie mówić! Kto to jest miś API? To najlepszy przyjaciel każdego dziecka, niesforny i pocieszny łobuziak, który przeżywa liczne przygody ze swoimi przyjaciółmi. Ten wesoły towarzysz każdej bajki pomoże dziecku wytrenować narządy artykulacyjne, wyćwiczyć wszystkie...
17,33 * 27,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,58 zł

Opis

Miś API nauczy Wasze dzieci poprawnie mówić!

Kto to jest miś API? To najlepszy przyjaciel każdego dziecka, niesforny i pocieszny łobuziak, który przeżywa liczne przygody ze swoimi przyjaciółmi. Ten wesoły towarzysz każdej bajki pomoże dziecku wytrenować narządy artykulacyjne, wyćwiczyć wszystkie głoski tak, że niepostrzeżenie mowa dziecka stanie się poprawna.

Książka zawiera bajki dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat, jest idealna na początek procesu nabywania mowy, jak i podczas ćwiczenia kolejno pojawiających się głosek.

W środku znajduje się mnóstwo ćwiczeń, zadań, dialogów z misiem, zabaw ruchowych i propozycji dodatkowych aktywności, które pomogą dziecku opanować daną głoskę lub poprawić wymowę. Dodatkowo autorki podpowiadają, kiedy warto wybrać się do specjalisty.

W tej pięknie ilustrowanej książce znajduje się pacynka misia API, gotowa do zabawy. Polecamy wszystkim rodzicom, logopedom, terapeutom!

Wypychana pacynka misia API gratis!

Agata Kalina, Maria Szyfter, Artur Gulewicz to autor historii "Bajki logopedyczne misia API (2-4 lat)".

Książeczka pt. "Bajki logopedyczne misia API (2-4 lat)" należy do sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Wesołe historyjki z morałem dają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Maluchy w wieku 2-4 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także świetnym sposobem doskonalenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to średnia książka - ma 64 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja "Bajki logopedyczne misia API (2-4 lat)" została udostępniona przez Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to sprawdź także pozostałe publikacje od tego wydawcy.