Bóg szuka człowieka. Podręcznik z ćwiczeniami dla 5 klasy szkoły podstawowej. Część 1

Podręcznik dla 5 klasy szkoły podstawowej Bóg szuka człowieka uwzględnia wymogi zawarte w podstawie programowej z 9 czerwca 2018 roku i jest zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18. Składa się ON z dwóch części podzielonych na rozdziały (łącznie 58 katechez). Każda katecheza składa się z części:...
27,79 * 30,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,79 zł

Opis

Podręcznik dla 5 klasy szkoły podstawowej Bóg szuka człowieka uwzględnia wymogi zawarte w podstawie programowej z 9 czerwca 2018 roku i jest zgodny z programem nauczania nr AZ-2-01/18.

Składa się ON z dwóch części podzielonych na rozdziały (łącznie 58 katechez).

Każda katecheza składa się z części: Odkrywam, Spotykam, Poznaję, Odpowiadam, Utrwalam i Modlę się. Na kolejnych lekcjach uczniowie poznają nowe zagadnienia (omówione w przejrzysty, nowoczesny sposób), a także ciekawe postaci, których przykład może pomóc odkryć Boga w codziennym życiu. Katechezy pozwalają też zaznajomić się z dopasowanym tematycznie fragmentem Pisma Świętego. Uczniowie mogą od razu wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce każdą katechezę wieńczą propozycje różnorodnych ćwiczeń (są to krzyżówki, rebusy, zadania kreatywne, tekstowe, prace plastyczne). Lekcja zawsze kończy się modlitwą do Boga Ojca.

Podręcznik Bóg szuka człowieka wyróżniają kody QR. Uczniowie mogą je odczytać za pomocą odpowiedniej aplikacji bądź funkcji dostępnych w telefonie. Kody prowadzą do memów i cytatów biblijnych dopasowanych do tematu katechezy. Ponadto na końcu każdego rozdziału znajduje się specjalny kod QR odsyłający do testu podsumowującego zdobytą wiedzę.

Podręcznik zawiera ćwiczenia, a na końcu każdego działu dodaliśmy strony przeznaczone na notatki. Dzięki temu jeden tom może pełnić trzy funkcje: podręcznika, kart pracy i zeszytu.

Podręcznik został wzbogacony o nowoczesną szatę graficzną.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Bóg szuka człowieka. Podręcznik z ćwiczeniami dla 5 klasy szkoły podstawowej. Część 1"?
Książka "Bóg szuka człowieka. Podręcznik z ćwiczeniami dla 5 klasy szkoły podstawowej. Część 1" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest grono autorów.

 
Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja "Bóg szuka człowieka. Podręcznik z ćwiczeniami dla 5 klasy szkoły podstawowej. Część 1" została przygotowana przez Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha.

 
Jaki jest numer dopuszczenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika?
Numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika to AZ-2-01/18. Informuje ON o tym, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany w kwestii merytorycznym.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.

 
Która to jest część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.

 
Ile stron ma ta pozycja?
144: tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną graficznie. Zawarto w nim znaczące i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.

 
Do której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas SP 5. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.
 
Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta publikacja?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest religia.

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.

 
Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.

 

Szczegóły - Bóg szuka człowieka. Podręcznik z ćwiczeniami dla 5 klasy szkoły podstawowej. Część 1

  • MEN: AZ-2-01/18
  • Wydawnictwo Księgarnia Św. Wojciecha
  • Rok wydania: 2020
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 144
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788380652750
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła podstawowa
  • ISBN: 9788380652750

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>