Bóg wskazuje nam drogę. Podręcznik do religii dla klasy 7 szkoły podstawowej

Podręcznik Bóg wskazuje nam drogę do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, przeznaczony dla klasy 7 szkoły podstawowej. Atutami Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej "Gaudium" są: profesjonalizm, terminowość, ekologia i wyobraźnia. Gwarantujemy Państwu wiedzę, 40-letnie...
25,74 * 26,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,10 zł

Opis

Podręcznik Bóg wskazuje nam drogę do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, przeznaczony dla klasy 7 szkoły podstawowej. Atutami Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej "Gaudium" są: profesjonalizm, terminowość, ekologia i wyobraźnia. Gwarantujemy Państwu wiedzę, 40-letnie doświadczenie i perfekcyjną jakość. Pielęgnujemy relacje z klientami, partnerami biznesowymi i sponsorami. Współpracujemy ze środowiskiem akademickim i czasopismami opiniotwórczymi.

Uczestniczymy w życiu kulturalnym miasta. Wydawnictwo "Gaudium" posiada wykwalifikowany zespół redaktorów, który współpracując z autorami, troszczy się o poprawność merytoryczną i językową opracowywanych tekstów. Natomiast graficy, nadając publikacjom atrakcyjną formę, sprawiają, że nasze książki przemawiają nie tylko treścią, ale także szatą.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Bóg wskazuje nam drogę. Podręcznik do religii dla klasy 7 szkoły podstawowej"?
Podręcznik "Bóg wskazuje nam drogę. Podręcznik do religii dla klasy 7 szkoły podstawowej" jest opracowaniem zbiorowym, czyli w tworzenie treści zaangażowanych było kilku osób.


Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik Bóg wskazuje nam drogę. Podręcznik do religii dla klasy 7 szkoły podstawowej został wydany przez Wydawnictwo Gaudium.


Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się w opisie kupowanego produktu.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas SP 7. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.

Dla jakiego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Podręcznik został opracowany do nauki przedmiotu religia.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Bóg wskazuje nam drogę. Podręcznik do religii dla klasy 7 szkoły podstawowej

  • Wydawnictwo Gaudium
  • Rok wydania: 2022
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788375484250
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła podstawowa
  • ISBN: 9788375484250

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>