Bóg wskazuje nam drogę. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 7 szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń nauczania religii dla klasy VII szkoły podstawowej do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, może być stosowany jako pomoc uzupełniająca do podręcznika nr AZ-23-01/18-RA-21/22, zgodnego z programem nauczania nr AZ-2-01/18.
9,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,81 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń nauczania religii dla klasy VII szkoły podstawowej do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, może być stosowany jako pomoc uzupełniająca do podręcznika nr AZ-23-01/18-RA-21/22, zgodnego z programem nauczania nr AZ-2-01/18.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Bóg wskazuje nam drogę. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 7 szkoły podstawowej"?
Za treść książki odpowiada Stanisław Łabendowicz.
Jest autorem kilku podręczników, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Bóg wskazuje nam drogę. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 7 szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej informacje znajdują się na stronie opisywanego produktu.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu edukacji jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas SP 7. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do nauki, jakiego przedmiotu potrzebna jest ta książka?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu wybranemu obszarowi nauki, którym jest religia.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Bóg wskazuje nam drogę. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 7 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>