Bubu już mówi. Szukaj mnie! interaktywna książeczka do stymulacji mowy dziecka od 2. do 5. roku życia

Bbubu już mówi. Szukaj mnie! to niepowtarzalna propozycja dla rodziców dzieci w wieku od 2 do 5 lat, które rozwijają umiejętność sprawnego posługiwania się mową. Książeczka jest interaktywna, czyli przeznaczona do wspólnej zabawy z dzieckiem, przygotowana w ten sposób, by wywoływać aktywność...
14,38 * 25,98 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,13 zł

Opis

Bbubu już mówi. Szukaj mnie! to niepowtarzalna propozycja dla rodziców dzieci w wieku od 2 do 5 lat, które rozwijają umiejętność sprawnego posługiwania się mową. Książeczka jest interaktywna, czyli przeznaczona do wspólnej zabawy z dzieckiem, przygotowana w ten sposób, by wywoływać aktywność malucha i skłaniać go do czynnego udziału w lekturze. Stymuluje nie tylko mowę, ale też pamięć, koncentrację, percepcję wzrokową i motorykę, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Bubu to sympatyczny chłopczyk, znany już z pierwszej książeczki o jego przygodach - Bubu uczy się mówić. A kuku! Tym razem możecie wybrać się z wizytą do domu Bubu. Dziecko może zwiedzić wszystkie pomieszczenia, poznać bliżej członków rodziny Bubu i zobaczyć, jakimi ciekawymi sprawami się zajmują. Ale... gdzie jest Bubu? Poszukajcie go razem i sprawdźcie, gdzie się schował!

Gwarantujemy doskonałą zabawę!

Za treścią historyjki "Bubu już mówi. Szukaj mnie! interaktywna książeczka do stymulacji mowy dziecka od 2. do 5. roku życia" stoi Anna M. Buszkiewicz.

Książeczka pt. "Bubu już mówi. Szukaj mnie! interaktywna książeczka do stymulacji mowy dziecka od 2. do 5. roku życia" została umieszczona w sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Świetnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem dają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały pomysł, by dziecko w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspiera małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Jest to krótka produkcja - jej długość: 44 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja "Bubu już mówi. Szukaj mnie! interaktywna książeczka do stymulacji mowy dziecka od 2. do 5. roku życia" została udostępniona przez Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to zobacz również pozostałe publikacje tego wydawcy.