C'est parti! 1. Język francuski. Podręcznik. Poziom A1

C’est parti! – metoda nauki języka francuskiego przygotowana specjalnie dla polskich uczniów. Uwzględnia specyfikę nauczania w polskich szkołach, dostosowując do niej zarówno poziom trudności zadań, jak i ich odpowiedni dobór. Seria C’est parti! powstała z myślą o polskich uczniach i jest...
68,99 * 79,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 69,82 zł

Opis

C’est parti! – metoda nauki języka francuskiego przygotowana specjalnie dla polskich uczniów. Uwzględnia specyfikę nauczania w polskich szkołach, dostosowując do niej zarówno poziom trudności zadań, jak i ich odpowiedni dobór.

 • Seria C’est parti! powstała z myślą o polskich uczniach i jest dostosowana do specyfiki polskiej szkoły
 • Uwzględnia najnowsze wymagania MEN (nr dopuszczenia do nowej podstawy programowej 989/1/2019; nr dopuszczenia do starej podstawy programowej 993/1/2019)
 • Składa się z 4 części przeznaczonych na 4 lata nauki w liceach i 5 w technikach (przy dwóch-trzech godzinach w tygodniu jeden podręcznik wystarcza na jeden rok nauki).
 • Realizuje podstawę programową III.2.0, a także III.2.
 • Zapewnia innowacyjny dostęp do nagrań dźwiękowych na smartfonach poprzez kody QR
 • Wersja elektroniczna podręcznika przeznaczona jest do wykorzystania na tablicach interaktywnych.
 • Skład serii C’est parti!: podręcznik, zeszyt ćwiczeń wraz z dodatkowymi nagraniami, podręcznik interaktywny, bogata obudowa metodyczna obejmująca m.in. scenariusze lekcji, testy, sprawdziany i materiały dodatkowe.

FAQ

Sekcja Q&A

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"C'est parti! 1. Podręcznik z płytą CD. Język francuski. Poziom A1" opublikowało Wydawnictwo Draco.

 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.

 
Kilka słów o wydawcy opisywanego podręcznika:
Draco to polskie wydawnictwo z Krakowa, cieszące się reputacją uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Specjalizuje się w podręcznikach do nauki języków obcych, takich jak rosyjski, hiszpański, francuski i łacina, oferującposiadając w ofercie również materiały pomocnicze i elektroniczne. Draco oferuje kompleksowe podręczniki, pokrywające umiejętności pisania, czytania, słuchania i mówienia, przeprowadząc uczących się od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Cechują się one oryginalną szatą graficzną i interesującą treścią.
 
W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnej torby lub plecaka.

 
Jaka jest data wydania "C'est parti! 1. Podręcznik z płytą CD. Język francuski. Poziom A1"?
Rok wydania tej publikacji to 2019. Podręcznik "C'est parti! 1. Podręcznik z płytą CD. Język francuski. Poziom A1" od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.

 
Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.

 

Szczegóły - C'est parti! 1. Język francuski. Podręcznik. Poziom A1

 • MEN: 989/1/2019
 • Wydawnictwo Draco
 • Seria C'est parti
 • Rok wydania: 2019
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 116
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788395104695
 • ISBN: 9788395104695

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>