Chcę żyć z Jezusem. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy IV szkoły podstawowej

Zaproszeni na ucztę z Jezusem - nr AZ-1-01/18 rok szkolny 2023/24
9,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,20 zł

Opis

Zaproszeni na ucztę z Jezusem - nr AZ-1-01/18 rok szkolny 2023/24

FAQ

Sekcja często zadawanych pytań i odpowiedzi

Kto napisał "Chcę żyć z Jezusem. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy IV szkoły podstawowej"?
Za treścią tytułu stoi Stanisław Łabendowicz.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności nieraz wyczerpującego zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Chcę żyć z Jezusem. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy IV szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu.

 
Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.

 
Do której klasy i na jakim stopniu nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.
 
W kontekście jakiego przedmiotu ta książka jest przydatna?
Przedstawiony podręcznik dedykowany jest jednemu, specyficznemu działowi nauki, którym jest religia.

 
Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Chcę żyć z Jezusem. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy IV szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>