Chemia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Zeszyt ćwiczeń. Chemia. Klasa 3. Szkoła branżowa I stopnia
24,99 * 27,96 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,08 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń. Chemia. Klasa 3. Szkoła branżowa I stopnia

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Chemia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia"?
Za treścią książki stoi Marta Wiśniewska.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności intensywnego zaangażowania w proces przygotowywania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


W którym roku został wydany "Chemia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia"?
Ta pozycja została opublikowana w 2021 roku. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


Do której klasy i na jakim szczeblu edukacji jest potrzebny ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas BS 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Chemia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

  • Autor: Marta Wiśniewska
  • Wydawnictwo Operon
  • Rok wydania: 2021
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381971485
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła branżowa I stopnia
  • ISBN: 9788381971485

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>