Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną...
27,33 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,76 zł

Opis

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy?

Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną do siebie. Takie jest nasze zadanie: twoje i moje. Czuję, że już jesteś na tej drodze ja też jestem na swojej. Napisałam tę książkę, żebyśmy przez chwilę szły razem.


Opinie o książce:

Ile razy wątpiłam w swoją drogę, w swoją kobiecość, w swój talent? Ile razy schodziłam z mojej ścieżki życia, bo słuchałam innych, czułam się przymuszana, chciałam kogoś zadowolić, stawiałam cudze potrzeby ponad własnymi? Ile razy płakałam z żalu, z bezsilności, ze złości? Tylko ja to wiem… I ty, czytelniczko, też to wiesz o sobie, prawda? To nic złego, to normalne, opowiemci o sobie, byś mogła się przejrzeć we mnie jak w lustrze – mówi do nas Natalia de Barbaro w swojej książce i prowadzi przez rozdziały o Potulnej, Królowej Śniegu i Męczennicy. Czuła Przewodniczka jest powrotem do Duszy, która wszystko wie i we wszystkim pomoże. Jeśli tak jak mnie drażnią cię już pomniki i ambony, daj się poprowadzić autorce. Ona idzie w głąb, a nie doprzodu, i robi to z czułością, prawdziwie i mądrze.

Magda Mołek, dziennikarka, prowadzi swój kanał z rozmowami na YouTubie „W moim stylu”

Dziękuję za tę książkę. Postawiła mnie do pionu. Uświadomiła mi, że wszystkie tak się bardzo staramy być idealnymi matkami, żonami, kochankami pracownicami, organizatorkami – niepotrzebne skreślić. Boimy się, że nie spełnimy oczekiwań innych. Szarpiemy się z życiem. Dość tego, Kobiety Kochane! Odpuśćmy! Świat się nie zawali, gwarantuję. Najwyższa pora na czas dobroci dla siebie. Podążaj za Czułą Przewodniczką. Nie znasz? Mieszka w tobie.

Dorota Wellman

Szczegóły - Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie

Recenzje książki Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie (2)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Zabrzmi to górnolotnie, ale naprawdę ta książka, jak jeszcze żadna inna, odmieniła moje życie. Zrozumiałam, jakie schematy rządzą kobiecym światem i dostrzegłam, że sama w większość z nich wpadam. Nawet nie zdawałam sobie sprawy ile z nich zupełnie mi nie służy. Poza uświadomieniem sobie wielu trudnych rzeczy, znalazłam w tej książce mnóstwo słów wsparcia i wskazówek, jak wyrwać się z więzów, które nie pozwalają mi się rozwijać.

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Nie czytam za często poradników, ale po ten musiałam sięgnąć, gdyż słyszałam naprawdę dużo dobrych opinii na temat tej pozycji. Jest to książka, która otwiera oczy, która sprawia, że czytelniczki mogą całkiem inaczej spojrzeć na siebie, na swoje życie. Autorka zadbała o to, aby był to poradnik napisany prostym, zrozumiałym językiem, aby każdy mógł odnaleźć się w tym, co otrzymuje. Jeśli szukasz drogi dla siebie, jeśli chcesz na nowo odnaleźć swoją kobiecość, daj szansę tej książce.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również