Dobranocki. Mądre bajki

Zapraszamy do lektury kolejnej pozycji z bestsellerowej serii Mądre bajki! Jak sobie poradzić z potworem spod łóżka? Co jest napisane w liście od tajemniczego rozbitka? O czym można porozmawiać z psem? Co jest ulubionym zajęciem mieszkańców Księżyca? Jak mała myszka znalazła drogę do domu? Mądre...
23,53 * 37,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,25 zł

Opis

Zapraszamy do lektury kolejnej pozycji z bestsellerowej serii Mądre bajki!

Jak sobie poradzić z potworem spod łóżka? Co jest napisane w liście od tajemniczego rozbitka? O czym można porozmawiać z psem? Co jest ulubionym zajęciem mieszkańców Księżyca? Jak mała myszka znalazła drogę do domu?

Mądre bajki - dobranocki to zbiór opowiadań, w których świecie istnieją podróże w czasie, na Księżycu żyją sympatyczne stworki, a na chmurach mieszkają wróżki, które zajmują się niezmiernie ważnymi sprawami! Bohaterowie tych historii uczestniczą w rozmaitych przygodach, które z pewnością dadzą początek wielu ciekawym, inspirującym rozmowom - o wytrwałości, o przyjaźni, o rozwadze, o dbaniu o środowisko i o jeszcze wielu istotnych w życiu sprawach.

Książka dostępna jest w trwałej i estetycznej twardej oprawie, w formacie A4, a jej atutem są duże, bardzo wyraźne litery, które ułatwią dzieciom samodzielne czytanie. Mądre bajki - dobranocki są idealne na prezent lub jako kolejna pozycja na półkę z ulubionymi książkami w domowej biblioteczce! Zachęcamy do wspólnego czytania z dzieckiem!

Agnieszka Antosiewicz to autor historii "Dobranocki. Mądre bajki".

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Dobranocki. Mądre bajki". Krótka forma to doskonały sposób na to, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, kolorowe ilustracje stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem o treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i kup także kolejne bajki z serii "Mądre bajki".

Jest to nie za długa produkcja - jej długość to 68 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Dobranocki. Mądre bajki" wydało Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to sprawdź także pozostałe publikacje tego wydawcy.