Opowieść o podróży, która zmienia wszystko – oraz o więzi, której za nic nie chce się stracić.
Andromeda i Leo znają się od zawsze. Ona - temperamentna i zagubiona, marząca o ucieczce w świat. On - odpowiedzialny i spokojny, rozdarty między obowiązkiem wobec rodziny a własnymi pragnieniami. We dwoje wyruszają w najdłuższą podróż swojego życia, by choć na chwilę zapomnieć o tym, co nieuchronnie czeka ich na rozdrożach dorosłości.
Każde miasto, które odwiedzają, zbliża ich, ale też boleśnie odsłania to, czego nie potrafią powiedzieć na głos. Między śmiechem a czułością pojawiają się pytania, których nie da się już zignorować. Czy można nie zakochać się w kimś, kto jest twoją bratnią duszą? I jak bardzo zaboli jej utrata?
Bo dom to nie tylko miejsce. To ludzie, których nosimy w sobie - nawet wtedy, gdy nasze drogi muszą się rozejść.
Po „Pięknym chaosie twej duszy” Eli Paczkowskiej przyszedł czas na „Dom zabierasz ze sobą” - opowieść o przyjaźni, która boli jak miłość, i o miłości, która dojrzewa do pożegnania.
O osobie autorskiej
Eli Paczkowska dorastała w małym mieście na Mazurach. W wieku dziewiętnastu lat zadebiutowała książką Piękny chaos twej duszy (2024). Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie spełnia swoje ambicje jako studentka, pisarka i twórczyni internetowa. Nigdy nie zapomina o swoich korzeniach. Dom, jak zawsze, zabrała ze sobą.
Szczegóły - Dom zabierasz ze sobą
- Tytuł: Dom zabierasz ze sobą
- Autor: Eli Paczkowska
- Wydawnictwo Young
- Oprawa: Twarda
- Rok wydania: 2026
- Ilość stron: 224
- Format: 13.5 x 20.5 cm
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 9788384174135
- Język: polski
- Nr wydania: 1
- ISBN: 9788384174135
- EAN: 9788384174135
- Wymiary: 14x21 cm
- Powiązane tematy: Nagrodówka do szkół ponadpodstawowych, Nagrody dla uczniów, Promocje Bee
Dane producenta
Wydawnictwo Kobiece Agnieszka Stankiewicz, Kierus spółka komandytowa, Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, Polska, email: handlowy@wydawnictwokobiece.pl, tel: 535556515
