Edulatki. Ćwiczenia 3-latka

Baw się i zdobywaj wiedzę! Szukasz ciekawych pomysłów na zabawy edukacyjne ze swoim dzieckiem? Lubicie rysować, kolorować, wycinać? Koniecznie sięgnij po serię edukacyjną Edulatki. Znajdziesz tu wiele różnorodnych zadań i ćwiczeń, dzięki którym Twoje dziecko pozna otaczający go świat, poszerzy...
5,71 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,89 zł

Opis

Baw się i zdobywaj wiedzę!

Szukasz ciekawych pomysłów na zabawy edukacyjne ze swoim dzieckiem? Lubicie rysować, kolorować, wycinać?

Koniecznie sięgnij po serię edukacyjną Edulatki.

Znajdziesz tu wiele różnorodnych zadań i ćwiczeń, dzięki którym Twoje dziecko pozna otaczający go świat, poszerzy swoją wiedzę, rozwinie spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia oraz udoskonalali sprawność manualną.

Za treścią książeczki "Edulatki. Ćwiczenia 3-latka" stoi Katarzyna Borecka.

Książeczka pt. "Edulatki. Ćwiczenia 3-latka" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Oto spełnia się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Grafikiem jest Agnieszka Ulatowska..

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 1 do 3 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książki.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować do torby dziecka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź też inne części z serii "Edulatki ćwiczenia".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja "Edulatki. Ćwiczenia 3-latka" została opublikowana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to zobacz także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.