Effekt 4. Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń Effekt 4  jest ściśle skorelowany z podręcznikiem. Składa się z 7 rozdziałów: Wiederholung. Rund ums Wohnen. Schulleben. Kochkunst. Beziehungen. Arbeitswelt. Reisen. Dzięki ćwiczeniom zawartym w tych rozdziałach uczeń może utrwalić i usystematyzować słownictwo oraz struktury...
48,16 * 50,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 47,35 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń Effekt 4  jest ściśle skorelowany z podręcznikiem.

Składa się z 7 rozdziałów:

  • Wiederholung.
  • Rund ums Wohnen.
  • Schulleben.
  • Kochkunst.
  • Beziehungen.
  • Arbeitswelt.
  • Reisen.

Dzięki ćwiczeniom zawartym w tych rozdziałach uczeń może utrwalić i usystematyzować słownictwo oraz struktury gramatyczne wprowadzone w czwartej części podręcznika Effekt.

Każdemu podrozdziałowi w podręczniku odpowiada podrozdział w zeszycie ćwiczeń.

Publikacja zawiera różnorodne, bogato ilustrowane ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, sprawdzające rozumienie tekstów pisanych oraz znajomość funkcji językowych (zadania otwarte i zamknięte). Liczne polecenia gwarantują systematyczny trening i skuteczne utrwalenie materiału wprowadzonego w podręczniku. Na końcu każdego rozdziału znajduje się sekcja Wiederholung zawierająca zadania powtórzeniowe do całego rozdziału.

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Effekt 4. Zeszyt ćwiczeń" wydało Wydawnictwo WSiP.

 
Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.

 
Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zabrać ze sobą.

 
Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rok wydania Effekt 4. Zeszyt ćwiczeń to 2021. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
Informacje o wydającym ten podręcznik:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to ceniony podmiot na polskim rynku podręczników. Zaczynając od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 roku, WSiP wydało gigantyczną liczbę materiałów edukacyjnychwe współpracy z uznanymi naukowcami i ekspertami. Oferta wydawnictwa obejmuje różne cykle podręczników, poradniki, kursy i repetytoria, a także innowacyjne serwisy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Dodatkowo, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dodatkowe wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.
 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.

 

Szczegóły - Effekt 4. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>