Effekt 5. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum

Effekt 5. Język niemiecki. Liceum i technikum. Podręcznik z nagraniami Cykl podręczników Effekt jest przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę języka niemieckiego ją po szkole podstawowej. Jest w pełni zgodny z wymaganiami nowej podstawy programowej z 2018 r. i prowadzi do osiągnięcia poziomu...
67,99 * 71,60 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 67,59 zł

Opis

Effekt 5. Język niemiecki. Liceum i technikum. Podręcznik z nagraniami

Cykl podręczników Effekt jest przeznaczony dla uczniów kontynuujących naukę języka niemieckiego ją po szkole podstawowej. Jest w pełni zgodny z wymaganiami nowej podstawy programowej z 2018 r. i prowadzi do osiągnięcia poziomu A2+/B1.

Część 5 składa się z 7 rozdziałów. Publikacja zawiera współczesne słownictwo niezbędne do komunikacji, dzięki czemu skutecznie uczy porozumiewania się w języku niemieckim w sytuacjach życia codziennego. Prezentowane treści są idealnie dostosowane do zainteresowań nastolatków. Podręcznik doskonale przygotowuje do egzaminu: ponad 60 zadań w nowym formacie maturalnym.

Atuty Effekt 5:

 • Tematy tekstów w podręczniku Effekt są doskonale dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków. Wprowadzenie aktualnego niemieckiego słownictwa ułatwia uczniom rozumienie tekstów użytkowych, tj. e-maili, SMS-ów, wpisów na forum, formularzy, kartek pocztowych, artykułów do gazetki szkolnej, wpisów na blogu, dialogów i opowiadań. Dzięki temu uczeń nie tylko poznaje współczesne niemieckie słownictwo, lecz także uczy się posługiwania nim na co dzień.
 • Uczniowie poznają kulturę, tradycje i zwyczaje krajów DACHL, a dzięki bohaterowi bloga – odkrywają je w odniesieniu do polskich realiów.
 • Koncepcja cyklu zakłada również spiralny układ treści i powracanie do zagadnień poruszonych wcześniej – w celu ich utrwalenia i poszerzenia. Dzięki takiemu układowi podręcznika uczniowie mają możliwość stopniowego przyswajania wiedzy i utrwalania poznanych wcześniej zagadnień.
 • Na końcu podręcznika znajdują się materiały dodatkowe, tzw. Extras.

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik "Effekt 5. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum" został opracowany przez Wydawnictwo WSiP.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się na stronie kupowanego produktu.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka.


Przeczytaj o wydawcy tego podręcznika:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to ceniony gracz na polskim rynku podręczników. Zaczynając od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 r., WSiP wydało dużą liczbę materiałów edukacyjnych, współpracując z doświadczonymi ekspertami i naukowcami. Oferta wydawnictwa obejmuje różne serie podręczników, repetytoria, poradniki i kursy, a także innowacyjne serwisy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Ponadto, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dodatkowe wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

Kiedy wydano tę publikację?
Rokiem publikacji tej książki jest 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą czuć, że korzystają z najnowszych materiałów.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi warto zacząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Effekt 5. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum

 • Autor: Anna Kryczyńska-Pham
 • MEN: 937/5/2022
 • Wydawnictwo WSiP
 • Seria Effekt
 • Rok wydania: 2022
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 170
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788302203091
 • Język: polski, niemiecki
 • Podtytuł: Szkoła ponadpodstawowa
 • ISBN: 9788302203091

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>