Effekt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 5

Zeszyt ćwiczeń Effekt 5  jest ściśle skorelowany z podręcznikiem. Składa się z 7 rozdziałów: 1. Wiederholung. 2. Die Kunst des Lebens. 3. Kunst und Wissenschaft. 4. Die Welt um uns herum. 5. Kundenservice. 6. Gesellschaftsleben. 7. In der globalisierten Welt. Dzięki ćwiczeniom zawartym w tych...
47,35 * 50,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,55 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń Effekt 5  jest ściśle skorelowany z podręcznikiem.

Składa się z 7 rozdziałów:
1. Wiederholung.
2. Die Kunst des Lebens.
3. Kunst und Wissenschaft.
4. Die Welt um uns herum.
5. Kundenservice.
6. Gesellschaftsleben.
7. In der globalisierten Welt.

Dzięki ćwiczeniom zawartym w tych rozdziałach uczeń może utrwalić i usystematyzować słownictwo oraz struktury gramatyczne wprowadzone w czwartej części podręcznika Effekt.

Każdemu podrozdziałowi w podręczniku odpowiada podrozdział w zeszycie ćwiczeń.

Publikacja zawiera różnorodne, bogato ilustrowane ćwiczenia leksykalno-gramatyczne, sprawdzające rozumienie tekstów pisanych oraz znajomość funkcji językowych (zadania otwarte i zamknięte). Liczne polecenia gwarantują systematyczny trening i skuteczne utrwalenie materiału wprowadzonego w podręczniku. Na końcu każdego rozdziału znajduje się sekcja Wiederholung zawierająca zadania powtórzeniowe do całego rozdziału.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik "Effekt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 5" został wydany przez Wydawnictwo WSiP.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek do szkoły dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Kilka słów o wydawnictwie tego podręcznika:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) produkują najwyższej jakości materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w całej Polsce. Wydając 25 tysięcy pozycji z łącznym nakładem przekraczającym 2 miliardy sztuk, WSiP jest jednym z najbardziej znanych publikacji w kraju. Wydawnictwo specjalizuje się w produkcji wielu typów materiałów, takich jak poradniki, kursy, repetytoria i podręczniki, . WSiP rozwija też innowacyjne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące podręczniki w wersji elektronicznej, jak również prowadzi Klub Nauczyciela.

Kiedy wydano podręcznik?
Ten podręcznik został opublikowany w 2022 . Posiadając najnowsze informacje, podręcznik staje się atrakcyjniejszy dla uczniów, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Effekt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Część 5

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>