English Class A1. Podręcznik

„English Class” to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii „dorastają” razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty wachlarz komponentów dla...
43,99 * 47,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 43,11 zł

Opis

„English Class” to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii „dorastają” razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty wachlarz komponentów dla nauczyciela, w tym materiały wideo BBC oraz bezpłatne zadania interaktywne dla ucznia w formie Extra Online Homework.

„English Class. Student's Book” zawiera podzielony na jednostki materiał lekcyjny z jasno określonymi celami, listy słów po każdym rozdziale oraz wyjaśnienia gramatyki w języku polskim. Na okładce książki znajduje się kod dostępu do eDesku, w którym uczniowie znajdą wszystkie nagrania audio do podręcznika i zeszytu ćwiczeń.

W "English Class" nauczyciele, uczniowie i rodzice cenią najbardziej:

  • gwarancję pełnej realizacji podstawy programowej i rzetelne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty,
  • elastyczność wynikającą z dwóch ścieżek realizacji kursu: łatwiejszej i trudniejszej, wybieranej przez nauczyciela w zależności od faktycznych umiejętności uczniów,
  • rozwój umiejętności naturalnej komunikacji nauczanej poprzez angażujące fotohistorie, autentyczne materiały BBC oraz ciekawe projekty,
  • 5 rodzajów filmów skorelowanych z rozdziałami z podręcznika, w tym 2 rodzaje autentycznych materiałów we współpracy z BBC,
  • lekcje o polskiej kulturze w języku angielskim, które gwarantują realizację IX punktu podstawy programowej,
  • regularne kumulatywne powtórki pod kątem egzaminu ósmoklasisty w klasach 7-8,
  • atrakcyjną obudowę multimedialną lekcji w formie oprogramowania do tablic interaktywnych dostępnego w ePanelu i dającego możliwość tworzenia własnych gier edukacyjnych,
  • Extra Online Homework, czyli dodatkowe bezpłatne ćwiczenia interaktywne dla uczniów, będące częścią zeszytu ćwiczeń English Class,
  • solidne wsparcie metodyczne dla nauczyciela dzięki wygodnej książce nauczyciela oraz znajdującym się w niej dodatkowym arkuszom do kopiowania i płycie DVD z wszystkimi filmami.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź FAQ

Kto napisał "English Class A1. Podręcznik"?
Autorami tytułu są Sandy Zervas, Catherine Bright, Arek Tkacz.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
840/1/2017 - nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są oceniane przez metodyków Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania i z kryteriami merytorycznymi.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zabrać ze sobą.


Jaka jest data wydania podręcznika "English Class A1. Podręcznik"?
Ta pozycja została opublikowana w 2017 r. Od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Do której serii podręczników szkolnych należy "English Class A1. Podręcznik"?
Tytuł ten należy do popularnej serii ENGLISH CLASS.
Wzorem pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Książka liczy 128 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią upiększoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest wymagany ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas Szkoła podstawowa 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - English Class A1. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>