English Class B1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

English Class B1. Podręcznik "English Class" to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii "dorastają" razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty...
57,98 * 64,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 54,65 zł

Opis

English Class B1. Podręcznik


"English Class" to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii "dorastają" razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty wachlarz komponentów dla nauczyciela, w tym materiały wideo BBC oraz bezpłatne zadania interaktywne dla ucznia w formie Extra Online Homework.

"English Class. Students Book" zawiera podzielony na jednostki materiał lekcyjny z jasno określonymi celami, listy słów po każdym rozdziale oraz wyjaśnienia gramatyki w języku polskim. Na okładce książki znajduje się kod dostępu do eDesku, w którym uczniowie znajdą wszystkie nagrania audio do podręcznika i zeszytu ćwiczeń.

W "English Class" nauczyciele, uczniowie i rodzice cenią najbardziej:

 • gwarancję pełnej realizacji podstawy programowej i rzetelne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty,
 • elastyczność wynikającą z dwóch ścieżek realizacji kursu: łatwiejszej i trudniejszej, wybieranej przez nauczyciela w zależności od faktycznych umiejętności uczniów,
 • rozwój umiejętności naturalnej komunikacji nauczanej poprzez angażujące fotohistorie, autentyczne materiały BBC oraz ciekawe projekty,
 • 5 rodzajów filmów skorelowanych z rozdziałami z podręcznika, w tym 2 rodzaje autentycznych materiałów we współpracy z BBC,
 • lekcje o polskiej kulturze w języku angielskim, które gwarantują realizację IX punktu podstawy programowej,
 • regularne kumulatywne powtórki pod kątem egzaminu ósmoklasisty w klasach 7-8,
 • atrakcyjną obudowę multimedialną lekcji w formie oprogramowania do tablic interaktywnych dostępnego w ePanelu i dającego możliwość tworzenia własnych gier edukacyjnych,
 • Extra Online Homework, czyli dodatkowe bezpłatne ćwiczenia interaktywne dla uczniów, będące częścią zeszytu ćwiczeń English Class,
 • solidne wsparcie metodyczne dla nauczyciela dzięki wygodnej książce nauczyciela oraz znajdującym się w niej dodatkowym arkuszom do kopiowania i płycie DVD z wszystkimi filmami

English Class B1. Zeszyt ćwiczeń. Wersja rozszerzona


NOWOŚĆ 2020/2021 – wydania rozszerzone zeszytów ćwiczeń do poziomów A1, A2+, B1
Zeszyt ćwiczeń z Extra Online Homework

English Class Workbook (wydanie rozszerzone poziomów A1, A2+, B1 dostępne od 2020/2021) to ponad 100 stron ćwiczeń, zarówno zadań utrwalających skorelowanych z podręcznikiem, jak i dodatkowych zadań gramatycznych oraz przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty.

Częścią zeszytu ćwiczeń jest kod dostępu do Extra Online Homework, w którym uczeń znajdzie zupełnie nowe, w pełni interaktywne zadania oparte na filmach BBC z lekcji, a także wszystkie nagrania wideo do kursu.

Czwartoklasiści w NOWYM banku EXTRA PRACTICE na końcu zeszytu ćwiczeń znajdą zadania gramatyczne oraz dodatkowe, wyraźnie oznaczone zadanie w typie egzaminacyjnym do każdego rozdziału.

Zeszyty ćwiczeń dla siódmoklasistów zostały poszerzone o 16 stron z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi podstawowe struktury gramatyczne oraz z większą liczbą zadań egzaminacyjnych.

Ćwiczenia gramatyczne w banku są skorelowane z lekcjami gramatycznymi w podręczniku i jasno oznaczone, której lekcji dotyczą.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję często zadawane pytania i odpowiedzi

Kto napisał "English Class B1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń"?
Carolyn Barraclough, Suzanne Gaynor, Arek Tkacz, Sheila Dignen to autorzy tej książki.
Są autorami paru podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy oraz doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
840/5/2017 to numer dopuszczenia MEN tego podręcznika. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w szkołach. Wbrew obiegowej opinii termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu nauczania. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez przedstawicieli upoważnionych przez MEN w kwestii zgodności z ramą programową i z kryteriami jakościowymi.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
 • Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
 • Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
 • Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się na karcie oglądanego produktu.W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "English Class B1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii English Class.
Wzorem pozostałych składników z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi warto wejść w rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - English Class B1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>