Explora 1. Curso de español. Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń, skorelowany z podręcznikiem Explora 1, przeznaczony dla klasy VII szkoły podstawowej. Obejmuje zakres materiału na poziomie A1.1. Pakiet jest zgodny z nową podstawą programową i dostępny w ofercie dotacyjnej MEN (numer dopuszczenia: 851/1/2017)
31,81 * 36,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,44 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń, skorelowany z podręcznikiem Explora 1, przeznaczony dla klasy VII szkoły podstawowej. Obejmuje zakres materiału na poziomie A1.1. Pakiet jest zgodny z nową podstawą programową i dostępny w ofercie dotacyjnej MEN (numer dopuszczenia: 851/1/2017)

FAQ

Sekcja FAQ

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Explora 1. Curso de español. Zeszyt ćwiczeń" wydało Wydawnictwo Draco.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka lub torby.


W którym roku został wydany "Explora 1. Curso de español. Zeszyt ćwiczeń"?
Ta pozycja została wydana w 2018 r. Od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


O wydającym ten podręcznik:
Wydawnictwo Draco to polska oficyna, która jest wysoko ceniona przez uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jej specjalizacja to podręczniki do nauki języków obcych, w tym francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i łacińskiego. Zapewnia także pomocnicze i multimedialne zasoby edukacyjne. Draco oferuje podręczniki, które są starannie zaprojektowane, tak aby rozwijać umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania na wszystkich poziomach językowych.

Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Explora 1. Curso de español. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>