Explora 2. Curso de español. Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń, skorelowany z podręcznikiem Explora 2, przeznaczony dla klasy VIII szkoły podstawowej. Składa się z podręcznika i zeszytu ćwiczeń. Obejmuje zakres materiału na poziomie A1.2. Pakiet jest zgodny z nową podstawą programową i dostępny w ofercie dotacyjnej MEN (numer dopuszczenia...
31,81 * 36,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,81 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń, skorelowany z podręcznikiem Explora 2, przeznaczony dla klasy VIII szkoły podstawowej. Składa się z podręcznika i zeszytu ćwiczeń. Obejmuje zakres materiału na poziomie A1.2. Pakiet jest zgodny z nową podstawą programową i dostępny w ofercie dotacyjnej MEN (numer dopuszczenia 851/2/2018).

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Explora 2. Curso de español. Zeszyt ćwiczeń" został przygotowany przez Wydawnictwo Draco.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się w opisie kupowanego produktu.


W którym roku został wydany "Explora 2. Curso de español. Zeszyt ćwiczeń"?
Rok wydania tej publikacji to 2018. "Explora 2. Curso de español. Zeszyt ćwiczeń" od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją wrzucić do szkolnej torby lub plecaka.


Przeczytaj o wydawnictwie tego podręcznika:
Draco to polskie wydawnictwo z siedzibą w Krakowie, cieszące się uznaniem uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Specjalizuje się w podręcznikach do nauki jęz. obcych, takich jak francuski, hiszpański, rosyjski i łacina, oferującmając w ofercie także materiały pomocnicze i elektroniczne. Draco oferuje kompleksowe podręczniki, które pokrywają umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania, prowadząc uczniów od poziomu najbardziej podstawowego do zaawansowanego. Wyróżniają się one oryginalną szatą graficzną i interesującą treścią.

Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Explora 2. Curso de español. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>