Extraklasse Deutsch 1. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy VII

Extraklasse Deutsch 1. A1. Materiały ćwiczeniowe to seria dostosowana do potrzeb nauczycieli i uczniów do nauczania języka niemieckiego w szkołach podstawowych. Materiały ćwiczeniowe są uzupełnieniem podręcznika Extraklasse Deutsch 1. A1. Język niemiecki. Klasa 7. Podręcznik. Ten dwutomowy kurs...
27,86 * 30,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,17 zł

Opis

Extraklasse Deutsch 1. A1. Materiały ćwiczeniowe to seria dostosowana do potrzeb nauczycieli i uczniów do nauczania języka niemieckiego w szkołach podstawowych.

Materiały ćwiczeniowe są uzupełnieniem podręcznika Extraklasse Deutsch 1. A1. Język niemiecki. Klasa 7. Podręcznik. Ten dwutomowy kurs przeznaczony jest dla uczniów z klas 7–8 rozpoczynających naukę języka. To podręcznik nowej generacji, wysoko oceniony w badaniach opinii przez nauczycieli. Koncentruje się na komunikacji w sytuacjach z życia codziennego i realiach krajów niemieckojęzycznych. Dlaczego warto zdecydować się na Extraklasse Deutsch? Wysoki poziom dydaktyczny gwarantowany przez znany i ceniony zespół autorski: Marta Kozubska, Ewa Krawczyk, Lucyna Zastąpiło.

Elastyczna struktura podręcznika pomocna w realizacji podstawy programowej - brak sztywnego podziału na jednostki lekcyjne, dzięki czemu nauczyciel może dowolnie realizować materiał, w zależności od potrzeb grupy. Innowacyjne rozwiązania dydaktyczne, np. propozycje nauki języka poprzez zabawę widoczne w sekcjach:

  • Aussprache – zawierają śmieszne i dowcipnie zilustrowane łamańce językowe.
  • Gry i zabawy – wyzwalają emocje, angażują uwagę i sprzyjają zapamiętywaniu materiału językowego.
  • Mini-Projekt - uczą współdziałania w grupie i korzystania z różnych źródeł informacji. Autentyczne materiały dające uczniom możliwość poznania realiów krajów niemieckojęzycznych.
  • Nowoczesna szata graficzna – zamieszczone w podręczniku ilustracje odwołują się do wiedzy i doświadczeń uczniów. Bogate zasoby cyfrowe, w tym: interaktywny podręcznik, e-ćwiczenia, e-kartkówki, e-testy, doskonałe do wykorzystania w pracy zdalnej i stacjonarnej.

To zaciekawi Twoich uczniów: W podręczniku prezentowane są teksty rozwijające umiejętność rozumienia wypowiedzi ustnych i pisemnych: wywiady, wpisy w mediach społecznościowych, blogi, SMS-y, reportaże, reklamy itp. Teksty o aktualnej tematyce podane w atrakcyjnej dla młodzieży formie np. wpisu na blogu czy komentarzy na forach internetowych. Praca z autentycznymi materiałami, np. mapą, która pozwala w prosty sposób ćwiczyć wprowadzone zagadnienie. Nauka ewaluacji własnych kompetencji ucznia poprzez samoocenę.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź najczęstsze pytania i odpowiedzi

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
"Extraklasse. Deutsche 1. Zeszyt ćwiczeń do szkoły podstawowej dla klasy VII" wydało Wydawnictwo PWN.

 
Jak zyskać pewność, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.

 
W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.

 
Jaka jest data wydania podręcznika "Extraklasse. Deutsche 1. Zeszyt ćwiczeń do szkoły podstawowej dla klasy VII"?
Ten podręcznik został wydany w 2023 . Posiadając najnowsze informacje, podręcznik staje się bardziej atrakcyjny dla uczniów, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi materiałami.

 
Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w nowy rok szkolny.

 
Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Extraklasse Deutsch 1. Materiały ćwiczeniowe do języka niemieckiego dla klasy VII

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>