Fizyka 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia

Publikacja Fizyka 1. Podręcznik została przygotowana dla uczniów klasy 1 szkoły branżowej I stopnia. Tom pierwszy zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia 1 godzinę nauczania w tygodniu. Cały cykl podręczników tej serii liczy sobie 3 części....
54,99 * 64,08 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,57 zł

Opis

Publikacja Fizyka 1. Podręcznik została przygotowana dla uczniów klasy 1 szkoły branżowej I stopnia. Tom pierwszy zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia 1 godzinę nauczania w tygodniu. Cały cykl podręczników tej serii liczy sobie 3 części. Publikacja zawiera omówienie najważniejszych działów od kinematyki po grawitację. Sposób przekazywania treści przez autora popularyzuje te dziedziny nauki w naszym najbliższy otoczeniu.

Zainteresowanie tematem u uczniów można rozbudzić, realizując tematy fakultatywne, z których dowiedzą się na przykład o eksploracji Kosmosu.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Fizyka 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia"?
Grzegorz Kornaś to autor tego tytułu.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
W jakiej oprawie jest książka?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją zabrać ze sobą.

 
Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Ta pozycja została wydana w 2019. Podręcznik "Fizyka 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia" od wielu lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu edukacji jest niezbędny ten podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas BS 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.
 

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą warto zacząć nowy rok szkolny.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Fizyka 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia

  • Autor: Grzegorz Kornaś
  • MEN: 1086/1/2020
  • Wydawnictwo Operon
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788378798743
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła branżowa 1 stopnia
  • ISBN: 9788378798743

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>