NOWOŚĆ Florovit Nawóz do trawników zwalczający mech Mistrzowski trawnik 25 kg

Florovit Nawóz do trawników zwalczający mech Mistrzowski trawnik 25 kg

Zawarte w nawozie składniki mineralne, dobrane w odpowiednich formach i ilościach stymulują wzrost traw, poprawiają ich zdrowotność oraz zapewniają intensywny zielony kolor trawników.  Opakowanie posiada specjalny otwór do łatwiejszej aplikacji nawozu.

99.99 zł

-13%

114.99 zł

Cena za kg : 4zł

Dodaj do schowka

Opis

Zawarte w nawozie składniki mineralne, dobrane w odpowiednich formach i ilościach stymulują wzrost traw, poprawiają ich zdrowotność oraz zapewniają intensywny zielony kolor trawników. 

Opakowanie posiada specjalny otwór do łatwiejszej aplikacji nawozu.

Składniki - Florovit Nawóz do trawników zwalczający mech Mistrzowski trawnik 25 kg

NAWÓZ WE Nawóz NPK (MgO + SO3) 16,0 – 5,2 – 5,2 (3,0 + 26,0) z żelazem.16,0% (N) azot całkowity; 4,7% (N) azot azotanowy; 11,3% (N) azot amonowy; 5,2% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie; 3,4% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 5,2% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 3,0% (MgO) tlenek magnezu całkowity; 26,0% (SO3) trójtlenek siarki całkowity; 4,0% (Fe) żelazo całkowite.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosować od wiosny do końca sierpnia w odstępach 3 tygodniowych w dawkach 30 g na 1 m2 trawnika. Nawóz należy rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po skoszeniu trawy. Jeżeli w najbliższych godzinach po nawożeniu nie jest spodziewany deszcz, trawnik należy obficie podlać. Nie należy stosować nawozu w czasie silnego nasłonecznienia oraz podczas silnego wiatru. Regularne podlewanie zwiększa efektywność nawożenia. Jedna łyżka stołowa zawiera średnio 15 g nawozu.

Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ewentualne zbrylanie się produktu jest zjawiskiem naturalnym. Nawóz należy dokładnie rozkruszyć przed użyciem.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A., 00-519 Warszawa, ul. Wspólna 44

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Florovit Nawóz do trawników zwalczający mech Mistrzowski trawnik 25 kg

  • Producent: Florovit
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900861142367
  • EAN: 5900861142367
  • Wymiary: 55 x 35 x 12 cm