Focus 3. Second Edition. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej

Focus Second Edition to nowa edycja bestsellerowej serii Matura Focus, stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019. Focus Second Edition to kompleksowy program rozwoju umiejętności komunikacji, który otwiera na język, uwrażliwia na akcent, uczy...
96,08 * 114,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 99,49 zł

Opis

Focus Second Edition to nowa edycja bestsellerowej serii Matura Focus, stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019.

Focus Second Edition to kompleksowy program rozwoju umiejętności komunikacji, który otwiera na język, uwrażliwia na akcent, uczy poprawnej wymowy i zapewnia wzorce wypowiedzi.

Książka ucznia z kodem dostępu do Digital Resources:

 • w każdym rozdziale nawet do 20 zadań na słuchanie,
 • zadania na mówienie w każdej lekcji,
 • sekcja referencyjna zawiera wyjaśnienia w języku polskim w zakresie zagadnień gramatycznych oraz nowowść: środków językowych,
 • listy słów w formie audiokursu,
 •  wzorcowe wypowiedzi pisemne,
 • notki kulturowe UK Today i US Today,
 • kod dostępu do nagrań audio.

Dlaczego warto podjąć naukę języka angielskiego z tym kursem?

 • różnorodność zadań: otwarte i zamknięte,
 • logicznie ułożony program, który jest podzielony testami i kartkówkami,
 • lekcja na jednej stronie - sprawdzony schemat w nauczaniu angielskiego,
 • zwrócenie uwagi na odpowiednie słownictwo,
 • szybkie postępy w nauce, dzięki sprawdzonym metodom nauczania.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Focus 3. Second Edition. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej"?
Autorami książki są Sue Kay, Vaughan Jones, Daniel Brayshaw, Bartosz Michałowski, Beata Trapnell, Izabela Michalak.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jaki numer dopuszczenia MEN ma ten podręcznik?
SPP: 948/3/2019; NPP: 947/3/2019 to numer dopuszczenia MEN tego podręcznika. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik został oznaczony numerem dopuszczenia MEN, co oznacza, że został zweryfikowany w kwestii merytorycznym.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Dla uczniów której klasy i na jakim stopniu nauki jest wymagany ten wspomniany podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją spakować do szkolnego plecaka lub torby.


Jaka jest data wydania "Focus 3. Second Edition. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej"?
Podręcznik Focus 3. Second Edition. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej wydano w 2019 roku. Od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Focus 3. Second Edition. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "Focus Second Edition".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Focus 3. Second Edition. Student's Book + Podręcznik w wersji cyfrowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Lektury i pomoce szkolne >>

Przekąski do plecaka >>

Inni Klienci kupili również