Gdzie jesteś, Mamo?

Po pełnym emocji dniu Tata Niedźwiedź i mały Niedźwiadek, stęsknieni, spieszą na spotkanie z Mamą Niedźwiedzicą. A tymczasem gdzieś daleko Mama Niedźwiedzica szuka krzywej wierzby, pod którą się umówili. Błądząc w zakamarkach lasu, prosi o pomoc napotkane zwierzęta, jednak te zachowują się bardzo...
36,56 * 45,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,81 zł

Opis

Po pełnym emocji dniu Tata Niedźwiedź i mały Niedźwiadek, stęsknieni, spieszą na spotkanie z Mamą Niedźwiedzicą. A tymczasem gdzieś daleko Mama Niedźwiedzica szuka krzywej wierzby, pod którą się umówili. Błądząc w zakamarkach lasu, prosi o pomoc napotkane zwierzęta, jednak te zachowują się bardzo dziwnie… Mama Niedźwiedzica jest zupełnie zdezorientowana, a czas ucieka, dużymi krokami zbliża się noc…

Nowe przygody bohaterów bestsellera „Proszę mnie przytulić” w ciepłej i pełnej humoru opowieści o tym, że dobro wraca.


O Autorze

Przemysław Wechterowicz - pisarz, autor książek obrazkowych. Dotychczas opublikował ponad czterdzieści książek tłumaczonych na ponad dwadzieścia języków.


O Ilustratorce

Emilia Dziubak - absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zajmuje się głównie ilustracją książkową i prasową.

Za treścią książeczki "Gdzie jesteś, Mamo?" stoi Przemysław Wechterowicz.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Gdzie jesteś, Mamo?". Zbudowanie zbioru krótkich historii to dobry sposób na to, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Emilia Dziubak to osoba, która odpowiada za wizualną stronę zawartości tytułu Gdzie jesteś, Mamo?.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie książki.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspiera dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo większym wyzwaniem jest ją zniszczyć.

Jest to krótka produkcja - jej długość: 36 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

"Gdzie jesteś, Mamo?" wydało Wydawnictwo Ezop. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to wybierz także pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Szczegóły - Gdzie jesteś, Mamo?

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>