Geografia 1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Geografia 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia Publikacja Geografia 1. Podręcznik została przygotowana dla uczniów klasy 1 szkoły branżowej I stopnia. Tom pierwszy zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia jedną godzinę nauczania w...
83,54 * 92,04 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 79,00 zł

Opis

Geografia 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia


Publikacja Geografia 1. Podręcznik została przygotowana dla uczniów klasy 1 szkoły branżowej I stopnia. Tom pierwszy zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia jedną godzinę nauczania w tygodniu.

Autor w tym tomie realizuje treści z zakresu geografii fizycznej oraz astronomii. Charakteryzuje Wszechświat, atmosferę, hydrosferę, litosferę, pedosferę i biosferę. Publikacja zawiera liczne wykresy, dane statystyczne i grafiki ułatwiające przyswojenie wiedzy. Jej atutem jest przystępny język ułatwiający zrozumienie treści oraz jasno sprecyzowane polecenia do ćwiczeń.

Geografia 1. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia


Zeszyt ćwiczeń jest przeznaczony dla uczniów szkoły branżowej 1 stopnia - absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej. Jest zintegrowany z podręcznikiem przedmiotowym, a jego treści odpowiadają tematom w nim realizowanym. W ten sposób materiał w zeszycie uzupełnia i rozszerza treści z przedmiotów, do których został opracowany.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Geografia 1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia"?
Sławomir Kurek to autor tego podręcznika.
Ten autor jest wyjątkowo płodny! Posiadamy ogromną kolekcję jego podręczników. To ewenement wręcz na skalę światową. Grono autorów, którzy napisali ponad 15 książek jest stosunkowo niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki . Ich pisanie wymaga, poza znajomością dziedziny, również umiejętności klarownego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników muszą znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów będących na różnych poziomach edukacyjnych.

Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
1110/1/2020 jest numerem dopuszczenia MEN tego podręcznika. Wskazanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Tak, "Geografia 1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia" został stworzony zgodnie z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Geografia 1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>