Kim jestem? Kukuryku

Gra przeznaczona jest dla 2-4 osób. Każdy z graczy losuje po jednej karcie ze stosu i umieszcza ją na opasce osoby z prawej strony. Zadaniem każdego z graczy jest odgadnięcie KIM SIĘ JEST, na podstawie zadawanych pytań i odpowiedzi reszty graczy. Podczas zabawy można udzielać jedynie odpowiedzi TAK...
31,74 * 49,97 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,08 zł

Opis

Gra towarzyska Kim jestem to wspaniała propozycja dla każdego, kto chce spędzić czas w rodzinnej atmosferze, pełnej radości, śmiechu i zdrowej rywalizacji. Ta prosta, a zarazem fascynująca gra, dostarcza nie tylko rozrywki, ale także stymuluje umiejętności logicznego myślenia oraz rozwija zdolności komunikacyjne.

Gra towarzyska Kim jestem - świetna zabawa dla dzieci i dorosłych

Kim jestem to wciągająca gra dla 2-4 graczy, której zasady są łatwe do zrozumienia dla każdego, niezależnie od wieku. Każdy gracz losuje kartę, umieszcza ją na opasce osoby siedzącej po prawej stronie. Na podstawie pytań zadawanych innym graczom, stara się odgadnąć, kim lub czym jest. Pytania muszą być tak skonstruowane, aby można było na nie odpowiedzieć: tak lub nie. Osoba, która jako pierwsza odgadnie, co jest na jej karcie, wygrywa!

Zestaw gry obejmuje 110 kart, 4 opaski, klepsydrę i instrukcję.
Karty zawierają różne postacie, przedmioty i zwierzęta, co sprawia, że każda rozgrywka jest wyjątkowa i pełna niespodzianek.

Gra Kim jestem - korzyści dla całej rodziny

Gra Kim jestem to idealny sposób na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Stanowi doskonałe narzędzie do ćwiczenia dedukcji, kreatywnego myślenia, a także rozwijania umiejętności społecznych poprzez interakcję z innymi graczami.

Dzięki dużej ilości kart, gra jest niezwykle zróżnicowana, co zapewnia wiele godzin zabawy i sprawia, że chętnie do niej wracamy. Składające się na nią elementy są trwałe i wykonane z dbałością o szczegóły, co przekłada się na długotrwałe i bezpieczne użytkowanie.

Zapewnij sobie i swoim bliskim doskonałą zabawę oraz niezliczone godziny wesołych, rodzinnych spotkań! Gra Kim jestem czeka na Ciebie w naszym sklepie bee.pl. Zabierz ją do domu już dziś i odkryj, kto kryje się za następną kartą!

Szczegóły - Kim jestem? Kukuryku

  • Seria Kukuryku
  • Rok wydania: 2015
  • Wiek od: 6
  • Minimalna ilość graczy: 2
  • Maksymalna ilość graczy: 4
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 68095302992GR
  • EAN: 5901738561960

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również