Pakiet: Trio, Unikat, Matik Granna

Trio Trzymająca w napięciu gra logiczna dla całej rodziny. Proste reguły i angażująca rozgrywka przyczyniły się do jej popularności. W grze Trio gracze będą przestawiali jeden z pionków na planszy tak, by stworzyć ustawienie wskazane na jednej z kart. Zwycięży osoba, która zdobędzie ich najwięcej....
110,26 * 164,47 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 108,78 zł

Opis

Trio

Trzymająca w napięciu gra logiczna dla całej rodziny.

Proste reguły i angażująca rozgrywka przyczyniły się do jej popularności. W grze Trio gracze będą przestawiali jeden z pionków na planszy tak, by stworzyć ustawienie wskazane na jednej z kart. Zwycięży osoba, która zdobędzie ich najwięcej.

Zawartość pudełka:

  • plansza do gry
  • 55 kart
  • 8 pionków
  • instrukcja

Unikat

Wygrywa ten, kto jest najbardziej spostrzegawczy, umie przewidzieć ruchy przeciwnika i mądrze podejmuje decyzje!

Podczas rozgrywki zawodnicy kolejno wykładają swoje kartoniki tak, aby różniły się tylko jedną z czterech cech: kształtem lub wielkością figury oraz jej kolorem lub kolorem tła. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się wszystkich kartoników. Gra kształci spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia.


Matik

Gra logiczna wymagająca taktycznego planowania oraz reagowania na poczynania przeciwników.

W trakcie jednej gry każdy z uczestników rozgrywki wykona jedynie 9 akcji. Warto zatem dobrze przemyśleć każde zagranie, zwłaszcza, że przeciwnicy tylko liczą na Twój błąd. Szybka rozgrywka, taktyczne decyzje i strategiczne podejście do wykonywanych ruchów - to właśnie Matik!

Szczegóły - Pakiet: Trio, Unikat, Matik Granna

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ZEST_GRANNA01

Produkty w zestawie (3)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również