High Note 5. Teacher’s Book + kod (eDesk)

High Note 5. Teacher’s Book kod (eDesk) Książka nauczyciela do kursu High Note z kodem dostępu do Teacher’s Digital Resources: sprawdzony układ książki nauczyciela zapewnia strony z książki ucznia w niemal rzeczywistym rozmiarze z kluczem odpowiedziwpisanym w zadania, ponad 50 arkuszy do kopiowania...
116,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 98,47 zł

Opis

High Note 5. Teacher’s Book kod (eDesk) Książka nauczyciela do kursu High Note z kodem dostępu do Teacher’s Digital Resources: sprawdzony układ książki nauczyciela zapewnia strony z książki ucznia w niemal rzeczywistym rozmiarze z kluczem odpowiedziwpisanym w zadania, ponad 50 arkuszy do kopiowania do każdego poziomu, Kod dostępudo Digital Resources w eDesku Dostęp do Digital Resources w Pearson English Portal zapewnia: Presentation Tool- oprogramowanie do tablic interaktywnych, Resources- materiały dodatkowe do kursu takie jak: książka nauczyciela w formacie PDF, nagrania audio i wideo, listy słów, materiały do kopiowania, dyktanda, testy do wydruku, prezentacje gramatyczne, a także zadania na mediację, Digital Workbook z Online Practice– dostęp do MyEnglishLab, czyli interaktywnej wersji zeszytu ćwiczeń do kursu High Noteoraz dodatkowe materiały Online Practice, pozwalające przedłużyć kontakt z językiem angielskim także poza lekcją: nagrania audio i wideo do kursu, Grammar Checkpoints, czyli dodatkowe interaktywne ćwiczenia utrwalające zagadnienia gramatyczne z rozdziału, Vocabulary Checkpoints, czyli powtórka słownictwa w wygodnej interaktywnej formie, Use of English Checkpoints, czyli utrwalenie znajomości środków językowych, Unit Checkpoints, czyli zestawy interaktywnych zadań dających okazję do przećwiczenia zagadnień gramatycznych, leksykalnych i komunikacyjnych przed sprawdzianem. Wymagania techniczne dla Pearson English Portal i MyEnglishLab: Dla systemów Windows i MACOS: System operacyjny: OSX 10.14+, Windows 7, Windows 8, Windows 10 Przeglądarka: Safari, Edge, Google Chrome, Firefox Procesor 1.33 GHz lub 32-bit (x86), głośniki/słuchawki/mikrofon wbudowane lub zewnętrzne Pamięć RAM: 1024 MB lub wyższa Rozdzielczość ekranu: 1366 x 768 lub wyższa Wtyczki: Adobe® Reader 2015, Adobe® Flash Player 17 lub wyższy Internet: DSL, kablowa, T1 lub inne połączenie szybkopasmowe Rekomendowana minimalna prędkość Internetu: 2 MB Dla urządzeń mobilnych: System Operacyjny: iOS 10.0+, Android 4.4.2+, Windows 8 Touch Screen Przeglądarka: Safari 11, Chrome (najnowsza wersja), Firefox (najnowsza wersja), Edge

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Czy podręcznik High Note 5. Teacher’s Book + kod (eDesk) umożliwia dostęp do dodatkowych zasobów online?
Tak, wydawca dostarcza taki dodatek. Coraz więcej podręczników zawiera dostęp do dodatkowych materiałów


Do jakiej serii podręczników należy "High Note 5. Teacher’s Book + kod (eDesk)"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii "High Note".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma na celu dostarczenie spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - High Note 5. Teacher’s Book + kod (eDesk)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również