Lampa solna 6 kg

Lampa wykonana jest z kryształu soli i jest naturalnym jonizerem powietrza, który efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Pozytywne działanie jonów ujemnych można odczuć zwiedzając Kopalnię Soli w Wieliczce, będąc nad morzem, czy choćby spacerując bezpośrednio po burzy. W...
92,68 * 102,19 zł
Cena za kg : 13.24zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 93,23 zł

Opis

Lampa wykonana jest z kryształu soli i jest naturalnym jonizerem powietrza, który efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych w pomieszczeniach. Pozytywne działanie jonów ujemnych można odczuć zwiedzając Kopalnię Soli w Wieliczce, będąc nad morzem, czy choćby spacerując bezpośrednio po burzy. W lampach solnych efekt jonizacji jest dodatkowo zwiększony poprzez rozgrzanie kryształów soli znajdującą się wewnątrz żarówką. Dzięki temu lampa solna poprawia jakość naszego otoczenia a tym samym naszego samopoczucia.

W skład zestawu wchodzi:

  • około 6-8 kg bryła soli himalajskiej na drewnianej podstawce,
  • kabel o długości 120 cm i napięciu 250 V,
  • żarówka E14, 15 W.

Lampa będzie pełniła funkcję dekoracyjną np. w pokoju dziecka, sypialni czy w salonie w okolicach telewizora lub komputera.

Szczegóły - Lampa solna 6 kg

  • Producent: Himalayan Salt
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8051490400025
  • EAN: 8051490400025
  • Wymiary: 28 x 17 x 19 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

  • czyszczenie lampy solnej może odbywać się za pomocą odkurzenia jej lub przetarcia wilgotną szmatką
  • nie wolno wkładać lamp solnych do wody, gdyż może ona popękać poprzez wdarcie się wody do mikropęknięć, których często nie widać, a mogą znajdować się na lampie co jest rzeczą naturalną

Lampa powinna być użytkowana w pomieszczeniach suchych, gdyż pod wpływem wilgoci lampy niszczeją za sprawą absorbowania wody z otoczenia przez sól. Nie zaleca się przechowywania lampy solnej w łazience, piwnicy czy trzymania na zewnątrz.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Każda lampa solna jest naturalna i niepowtarzalna, a to oznacza, że nie znajdziemy dwóch identycznych egzemplarzy, dlatego też oferowany produkt może kształtem i barwą nieco odbiegać od tej prezentowanej na zdjęciu.

Recenzje

Ocena 
Opinia potwierdzona zakupem

Otrzymałam brzydka bryłkę soli :D ma zacieki, kolor brudny, trochę się kruszy i odpadają kawałki. Była trochę wilgotna. Żarówka dotarła zmiażdżona pod ciężarem lampy. Kupiłam w promocji więc przeboleje :)

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>