Ich und du neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego. Wersja rozszerzona

Publikacja przeznaczona dla szkół językowych oraz dla nauczycieli uczących języka niemieckiego jako języka dodatkowego. W publikacji znajdują się ćwiczenia utrwalające poznane słowa, zwroty i wyrażenia. Ćwiczenia mają różny charakter: uczniowie wklejają podpisy, kolorują ilustracje, grają w domino...
42,50 * 46,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 41,40 zł

Opis

Publikacja przeznaczona dla szkół językowych oraz dla nauczycieli uczących języka niemieckiego jako języka dodatkowego.

W publikacji znajdują się ćwiczenia utrwalające poznane słowa, zwroty i wyrażenia. Ćwiczenia mają różny charakter: uczniowie wklejają podpisy, kolorują ilustracje, grają w domino czy memory oraz uzupełniają minidialogi, wykorzystując poznane zwroty. Do każdej z piosenek w podręczniku przygotowane są trzy ćwiczenia: pierwsze z nich, najczęściej rysunek, uczniowie wykonują jeszcze przed słuchaniem, drugie - w trakcie słuchania piosenki, a trzecie - po wysłuchaniu.

W klasie 1 uczniowie rozpoczynają naukę pisania, dlatego też w zeszycie ćwiczeń zamieszczone są naklejki ze słowami i zwrotami potrzebnymi do wykonania zadań.

Dodatkowo w zeszycie ćwiczeń znajdują się strony do prezentacji zdobytych umiejętności (Für mein Portfolio).

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Ich und du neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego. Wersja rozszerzona został opublikowany przez Wydawnictwo Szkolne PWN.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją wrzucić do szkolnego plecaka.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Rok wydania Ich und du neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego. Wersja rozszerzona to 2017. Od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez lata zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Ich und du neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego. Wersja rozszerzona

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>