Ich und du neu 6. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego. Wersja rozszerzona

"Ich und du neu. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6 (wersja rozszerzona)" to publikacja przeznaczona dla nauczycieli uczących języka niemieckiego jako języka dodatkowego oraz dla szkół językowych. Bogato ilustrowane zadania o zróżnicowanym stopniu trudności umożliwiają uczniowi...
46,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 39,10 zł

Opis

"Ich und du neu. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6 (wersja rozszerzona)" to publikacja przeznaczona dla nauczycieli uczących języka niemieckiego jako języka dodatkowego oraz dla szkół językowych.

Bogato ilustrowane zadania o zróżnicowanym stopniu trudności umożliwiają uczniowi równomierne i kompleksowe ćwiczenie wszystkich czterech sprawności językowych. Publikacja zawiera ćwiczenia, dzięki którym uczniowie utrwalają poznane słownictwo i zagadnienia gramatyczne.

Specjalna sekcja ćwiczeń jest przeznaczona dla uczniów z trudnościami w nauce spowodowanymi dysgrafią. Gry i zabawy językowe w formie materiałów do wycinania służą utrwaleniu słownictwa poprzez zabawę.

Dodatkowo w zeszycie ćwiczeń w każdym rozdziale jest umieszczony test (Theo prft), na podstawie którego uczniowie samodzielnie sprawdzą swoją wiedzę i zdobyte umiejętności.

Dzięki sekcji Fr mein Portfolio uczniowie mogą uświadomić sobie postępy w nauce i zaprezentować zdobyte umiejętności.

FAQ

Sprawdź Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pomoc naukowa "Ich und du neu 6. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego. Wersja rozszerzona" została przygotowana przez Wydawnictwo Szkolne PWN.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się na stronie oglądanego produktu.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


W którym roku został wydany podręcznik?
Ten podręcznik został opublikowany w 2019 roku. Podręcznik "Ich und du neu 6. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego. Wersja rozszerzona" od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Ich und du neu 6. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego. Wersja rozszerzona

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>