Infos Aktuell 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń)

Każdej lekcji z podręcznika odpowiada strona materiału utrwalającego w zeszycie ćwiczeń. Powtórzenia Lexik oraz Grammatik Nowość! Ewaluacja po każdym rozdziale w formie praktycznych zadań. Nowość! Ntzliche Wendungen zestawienia aktywnych zwrotów w praktycznych ćwiczeniach na mediację....
48,99 * 52,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,99 zł

Opis

Każdej lekcji z podręcznika odpowiada strona materiału utrwalającego w zeszycie ćwiczeń.

  • Powtórzenia Lexik oraz Grammatik
  • Nowość! Ewaluacja po każdym rozdziale w formie praktycznych zadań.
  • Nowość! Ntzliche Wendungen zestawienia aktywnych zwrotów w praktycznych ćwiczeniach na mediację.
  • Hit! Grammatik – obszerny zestaw dodatkowych ćwiczeń gramatycznych pomocnych w opanowaniu kluczowych zagadnień gramatycznych.
  • Abiturtraining w każdym rozdziale, czyli sekcje powtórzeniowe w formacie maturalnym.

Infos Aktuell to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego.

FAQ

Sekcja Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Infos Aktuell 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń)" został opracowany przez Wydawnictwo Pearson Central Europe.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Przeczytaj o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Założone w Londynie w 1724 roku przez Thomasa Longmana, Pearson jest wydawnictwem o długiej i bogatej historii. Dziś, z misją ulepszania jakości życia edukacją, Pearson działa na skalę globalną, mając swoje odziały w 80 krajach. Od 1995 r. Pearson jest obecne w naszym kraju, oferując szeroki wybór materiałów edukacyjnych, które zdobyły liczne nagrody i wyróżnienia. To wydawnictwo stawia na innowacje, oferując również cyfrową platformę z dostępem do wszystkich swoich materiałów.

Jaka jest data wydania "Infos Aktuell 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń)"?
Rok wydania tej publikacji to 2020. "Infos Aktuell 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń)" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Czy ten podręcznik zawiera dostęp do dodatkowych zasobów w internecie?
Tak! Dostęp do takich zasobów jest zapewniony przez wydawcę. Coraz większa liczba podręczników zawiera możliwość korzystania z dodatkowych materiałów online, takich jak filmy, testy, czy interaktywne ćwiczenia.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnej torby.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Infos Aktuell 1. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interaktywny zeszyt ćwiczeń)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>