Infos Aktuell 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (interaktywny zeszyt ćwiczeń)

Czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz wspiera przygotowanie...
48,55 * 52,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,79 zł

Opis

Czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego.

Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego.

Zeszyt ćwiczeń:

 • Każdej lekcji z podręcznika odpowiada strona materiału utrwalającego w zeszycie ćwiczeń
 • Powtórzenia Lexik oraz Grammatik
 • NOWOŚĆ! Ewaluacja po każdym rozdziale w formie praktycznych zadań
 • NOWOŚĆ! N?tzliche Wendungen zestawienia aktywnych zwrotów w praktycznych ćwiczeniach na mediację
 • HIT! Grammatik obszerny zestaw dodatkowych ćwiczeń gramatycznych pomocnych w opanowaniu kluczowych zagadnień gramatycznych
 • Abiturtraining w każdym rozdziale czyli sekcje powtórzeniowe w formacie maturalnym

Kod dostępu do interaktywnego zeszytu ćwiczeń

Kod dostępu zapewnia kompletną interaktywną wersję zeszytu ćwiczeń:

 • wszystkie nagrania audio i wideo,
 • w pełni interaktywne ćwiczenia do każdej lekcji,
 • raporty podsumowujące wykonanie zadań.

Interaktywny zeszyt ćwiczeń pozwala na wykonanie wszystkich zadań w trybie online. Wykonane zadania oraz raporty podsumowujące wyniki są w każdej chwili dostępne dla nauczyciela.

Kod dostępu jest ważny przez 24 miesiące od daty aktywacji i można go aktywować tylko na jednym urządzeniu.

Dla uczniów: Kod odblokowuje dostęp do platformy uczniowskiej edesk.pearson.pl, na której umieszczone są Interaktywne eBooki.

Dla nauczycieli: Nauczyciel ma automatyczny dostęp na edesk.pearson.pl do tych samych kursów i poziomów co w aplikacji ePanel. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl.

Wymagania techniczne:

Serwis edesk.pearson.pl działa poprawnie na większości urządzeń typu: tablety, smartfony, komputery stacjonarne, laptopy oraz tablice interaktywne i na monitorach dotykowych, na systemach Windows, Android oraz iOS. Do poprawnego działania zasobów edukacyjnych konieczne jest korzystanie z poniższych przeglądarek i systemów operacyjnych:

 • Przeglądarki: Google Chrome (od wersji 32, oraz wyższe wersje), Mozilla Firefox (od wersji 27, oraz wyższe wersje), Apple Safari (od wersji 8 wzwyż), Microsoft Edge
 • Systemy operacyjne: Microsoft Windows (wersje 7,8,8.1,10 i wyższe - minimum 2GB RAM), Apple Mac OSx (od wersji 10.8 i wyższe), Apple iOS (od wersji 7.1.2), Google Android  (wersje 8, 9, 10 - 2GB RAM), Linux

Aby zapewnić poprawną pracę ćwiczeń polegających na przeciąganiu elementów i rysowaniu, w przypadku systemu Microsoft Windows niekiedy konieczne jest ręczne uaktywnienie funkcji dotykowych w przeglądarce. Więcej informacj na temat minimalnych wymagań sprzętowych na edesk.pearson.pl w zakładce Dokumentacja.

FAQ

Sekcja FAQ

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja "Infos Aktuell 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (interaktywny zeszyt ćwiczeń)" została opublikowana przez Wydawnictwo Pearson.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Kilka słów o wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Pearson, znane wcześniej jako Longman i Pearson Longman, to angielskie wydawnictwo, które ma swoje korzenie w 1724 roku, kiedy to Thomas Longman założył firmę wydawniczą, drukarnię i księgarnię w Londynie. Z misją dokonlaenia jakości życia ludzi poprzez edukację, wydawnictwo publikuje obecnie w 80 krajach na całym świecie, zatrudniając ponad 40 000 osób. W Polsce Pearson zaistniało w 1995 r., wprowadzając na rynek kurs nauki języka angielskiego "New Discoveries". Dziś Pearson oferuje bogate zasoby edukacyjne, w tym poradniki metodyczne, kursy, lektury, tablice interaktywne i aplikacje, które zdobyły wiele nagród i wyróżnień.

Czy podręcznik Infos Aktuell 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (interaktywny zeszyt ćwiczeń) umożliwia dostęp do dodatkowych zasobów online?
Tak! Dostęp do tych zasobów jest zapewniony przez wydawcę. Rosnąca liczba podręczników zawiera możliwość korzystania z dodatkowych materiałów online, takich jak testy, flmy, czy interaktywne ćwiczenia.


W którym roku został wydany "Infos Aktuell 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (interaktywny zeszyt ćwiczeń)"?
Podręcznik Infos Aktuell 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (interaktywny zeszyt ćwiczeń) wydano w 2020 roku. Podręcznik "Infos Aktuell 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (interaktywny zeszyt ćwiczeń)" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Infos Aktuell 3. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń + kod (interaktywny zeszyt ćwiczeń)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>