Infos aktuell 4. Podręcznik wieloletni do języka niemieckiego dla liceów i techników

INFOS AKTUELL to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników. Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz...
59,99 * 65,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 54,99 zł

Opis

INFOS AKTUELL to czteropoziomowy kurs do nauki języka niemieckiego dla uczniów liceów i techników.

Kurs kierowany jest do uczniów rozpoczynających lub kontynuujących naukę drugiego oraz pierwszego języka obcego. Kurs kładzie nacisk na skuteczną komunikację w sytuacjach życia codziennego oraz wspiera przygotowanie do egzaminu maturalnego.

FAQ

Sekcja pytań i odpowiedzi

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik "Infos aktuell 4. Podręcznik wieloletni do języka niemieckiego dla liceów i techników" został opracowany przez Wydawnictwo Longman Pearson.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


O wydawcy tego podręcznika:
Pearson, dawniej Longman i Pearson Longman, jest angielskim wydawnictwem z tradycjami sięgającymi 1724 r. Z założoną przez Thomasa Longmana firmą wydawniczą, drukarnią i księgarnią, Pearson rozwinęło się do światowego wydawnictwa z oddziałami w 80 krajach i zatrudniającego ponad 40 tys. pracowników. Pearson zadebiutowało w Polsce w 1995 r. z kursem nauki języka angielskiego "New Discoveries". Dziś, oferuje szeroki asortyment materiałów edukacyjnych, w tym kursy, lektury, tablice interaktywne, aplikacje, które zdobyły nagrody i wyróżnienia, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ten podręcznik został wydany w 2021 roku. Podręcznik "Infos aktuell 4. Podręcznik wieloletni do języka niemieckiego dla liceów i techników" od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Infos aktuell 4. Podręcznik wieloletni do języka niemieckiego dla liceów i techników

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>