Język polski 1. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Zeszyt ćwiczeń jest przeznaczony dla uczniów szkoły branżowej 1 stopnia - absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej. Jest zintegrowany z podręcznikiem przedmiotowym, a jego treści odpowiadają tematom w nim realizowanym. W ten sposób materiał w zeszycie uzupełnia i rozszerza treści z przedmiotów,...
25,55 * 28,71 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,08 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń jest przeznaczony dla uczniów szkoły branżowej 1 stopnia - absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej. Jest zintegrowany z podręcznikiem przedmiotowym, a jego treści odpowiadają tematom w nim realizowanym. W ten sposób materiał w zeszycie uzupełnia i rozszerza treści z przedmiotów, do których został opracowany.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Język polski 1. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia"?
Katarzyna Tomaszek jest autorem tego tytułu.
Jest autorem paru podręczników, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces przygotowywania treści. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas BS 1. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.
 

 
Kiedy wydano "Język polski 1. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia"?
Rok wydania tej publikacji to 2019. "Język polski 1. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia" od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.

 
Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją spakować do szkolnej torby lub plecaka.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.

 

Szczegóły - Język polski 1. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

  • Autor: Katarzyna Tomaszek
  • Wydawnictwo Operon
  • Rok wydania: 2019
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788366365582
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła branżowa 1 stopnia
  • ISBN: 9788366365582

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>