Język Polski 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Zeszyt ćwiczeń. Język polski. Klasa 3. Szkoła branżowa I stopnia
24,99 * 29,13 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,21 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń. Język polski. Klasa 3. Szkoła branżowa I stopnia

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Język Polski 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia"?
Autorem książki jest Katarzyna Tomaszek.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Podręcznik Język Polski 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia wydano w 2021 roku. Podręcznik "Język Polski 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia" od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez te lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jakiej okładce jest książka?
Podręcznik ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Do której klasy i na jakim szczeblu edukacji jest potrzebny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas BS 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Język Polski 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

  • Autor: Katarzyna Tomaszek
  • Wydawnictwo Operon
  • Rok wydania: 2021
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788381971522
  • Język: polski
  • Podtytuł: Szkoła branżowa I stopnia
  • ISBN: 9788381971522

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>