Już to wiem. Ćwiczenia 5-latka z naklejkami

"Ćwiczenia 5-latka" z serii "Już to wiem" to dalszy ciąg wyśmienitej zabawy! Masz 5 lat i lubisz codziennie uczyć się czegoś nowego? Z pewnością wiesz już dużo o otaczającym Cię świecie. Ale nic nie stoi przecież na przeszkodzie, aby dowiedzieć się czegoś jeszcze, prawda? W "Elementarzu 5-latka"...
6,13 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,16 zł

Opis

"Ćwiczenia 5-latka" z serii "Już to wiem" to dalszy ciąg wyśmienitej zabawy! Masz 5 lat i lubisz codziennie uczyć się czegoś nowego? Z pewnością wiesz już dużo o otaczającym Cię świecie. Ale nic nie stoi przecież na przeszkodzie, aby dowiedzieć się czegoś jeszcze, prawda? W "Elementarzu 5-latka" znajdziesz odpowiedzi na wiele interesujących pytań, natomiast "Ćwiczenia 5-latka z naklejkami" pozwolą Ci wykorzystać tę wiedzę w praktyce! "Już to wiem" to seria kolorowych, pięknie ilustrowanych książek edukacyjnych. Adresowana jest do dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat. Na początku mały czytelnik uczy się rzeczy prostych, na przykład kolorów czy nazw zwierząt. 5-latek może już poznawać literki i cyferki, co bardzo ułatwi mu przyszłą naukę w zerówce. Ta seria to połączenie dobrej zabawy z mnóstwem ciekawostek i interesujących faktów. A naklejki uwielbia chyba każde dziecko, więc o nudzie można będzie na długi czas zapomnieć! Książeczki z serii "Już to wiem" ukazują się nakładem Wydawnictwa Wilga. W tym miejscu prezentujemy "Ćwiczenia 5-latka" z zadaniami w pełni dostosowanymi do potrzeb i możliwości dziecka w tym wieku. Jeżeli szukacie poprzednich części serii, bez trudu znajdziecie je na naszych stronach. Polecamy!

Książeczka "Ćwiczenia 5-latka z naklejkami już to wiem" jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Wybierz "Ćwiczenia 5-latka z naklejkami już to wiem" i ćwicz z maluchem naukę liczenia czy pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Dzieci w wieku 3-5 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Oto 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, bez przeszkód można ją spakować do plecaka lub torby dziecka.

Jest to dość krótka publikacja - jej długość to 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Ćwiczenia 5-latka z naklejkami już to wiem" wydało Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.