Elementarz 5-latka

Wiem i potrafię to nowa seria książeczek edukacyjnych przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zawarte w nich propozycje zabaw i ćwiczeń rozwiną u dziecka spostrzeganie, a także utrwalą nabyte umiejętności czytania i liczenia. Dodatkowym atutem książeczek są wskazówki dla rodziców zawierające...
6,61 * 9,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,60 zł

Opis

Wiem i potrafię to nowa seria książeczek edukacyjnych przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zawarte w nich propozycje zabaw i ćwiczeń rozwiną u dziecka spostrzeganie, a także utrwalą nabyte umiejętności czytania i liczenia. Dodatkowym atutem książeczek są wskazówki dla rodziców zawierające propozycje rozwinięcia zadań, które można wykorzystać podczas wspólnej zabawy.

Za treścią tytułu "Elementarz 5-latka" stoi Krassowska Dorota.

"Elementarz 5-latka" należy do kategorii książek dla dzieci, wspierających naukę pisania i liczenia. Wybierz tę publikację, by ćwiczyć z dzieckiem zdobywane umiejętności po powrocie z przedszkola. Pełna ciekawych ilustracji i zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się frajdą.

Książeczki dla dzieci w wieku 5-6 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością skłoni go do zadawania licznych pytań.
  • Ładne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z przedszkolakiem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Publikacja Elementarz 5-latka została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to zobacz też inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.