Akademia dla 5-latka

Znajduj, zgaduj, naklejaj. Dołącz do akademii dla 5-latka Ile Tomek ma piesków, a ile kurek Którędy niedźwiadek dojdzie do lasu Gdzie się schował najmniejszy duszek Zadania pobudzające do myślenia, by doskonalić analizę i syntezę wzrokową. Wklejanie naklejek, rysowanie po śladzie i łączenie...
5,57 * 7,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,57 zł

Opis

Znajduj, zgaduj, naklejaj. Dołącz do akademii dla 5-latka

Ile Tomek ma piesków, a ile kurek Którędy niedźwiadek dojdzie do lasu Gdzie się schował najmniejszy duszek

Zadania pobudzające do myślenia, by doskonalić analizę i syntezę wzrokową. Wklejanie naklejek, rysowanie po śladzie i łączenie elementów, by ćwiczyć sprawność manualną. Sięgnij po zeszyt pełen wesołych ćwiczeń, by zapewnić maluchowi wspaniałą rozrywkę i pomóc mu w rozwijaniu ważnych dla każdego przedszkolaka sprawności.

Autorem tytułu "Akademia dla 5-latka" jest Anna Horosin.

Wybierz "Akademia dla 5-latka" i ćwicz z dzieckiem naukę liczenia czy też pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Przedszkolaki w wieku 5-5 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością skłoni go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wychodząc z domu na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to krótka lektura - jej długość to 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Akademia dla 5-latka" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to zobacz także pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.