Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!

Kicia Kocia i Nunuś lubią zimę i zabawy na śniegu. Razem z nimi mali czytelnicy zobaczą, jak wygląda zima w mieście, w parku, a także na wsi i w lesie. Co robią zimą zwierzęta? Co jedzą? W co zimą bawią się dzieci? Najmłodsi poznają odpowiedzi na te pytania, otwierając kolejne okienka z Kicią Kocią...
24,95 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,99 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Zanurz się w pełną magii zimową atmosferę, którą przynosi książka "Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!". Ta niezwykła opowieść autorstwa Anity Głowińskiej, stanowi fascynujące połączenie edukacji i zabawy, które zachwyci najmłodszych czytelników.


O autorce

Anita Głowińska to twórczyni wielu ukochanych przez dzieci opowieści. Jej książki łączą w sobie elementy fantastyczne z realnymi sytuacjami, dzięki czemu dzieci mogą lepiej zrozumieć otaczający je świat.


Fragment książki

"Kicia Kocia i Nunuś, mimo chłodów, uwielbiają zimę. Cudowne jest lepienie bałwana, jazda na sankach czy rzucanie śnieżkami. A wszystko to w pięknych zimowych krajobrazach. O, jakie to jest wspaniałe!"


Niezwykła opowieść, która ożywi wyobraźnię najmłodszych czytelników

"Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!" Anity Głowińskiej to świetny sposób na poznanie tajemnic zimy. Razem z Kicią Kocią i Nunusiem mali czytelnicy przeniosą się do różnych miejsc - miasta, parku, wsi i lasu odkrywając, jak wygląda zima w każdym z nich.

Zabawka edukacyjna w formie książki uczy, co robią zimą zwierzęta, co jedzą oraz w co bawią się dzieci podczas tej pory roku. Każda strona pełna jest niespodzianek, które ujawniają się po otwarciu kolejnych okienek.

Edukacyjna i fascynująca podróż do świata zimowych przygód

"Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!" nie tylko rozbudza wyobraźnię, ale przede wszystkim ma walor edukacyjny. Czytając tę książkę, dzieci poznają zimowe zwyczaje zwierząt, różnorodne formy aktywności na świeżym powietrzu oraz odkrywają, jak różne środowiska zmieniają się pod wpływem zimy. Wszystko to prezentowane jest w formie barwnych i atrakcyjnych ilustracji, które z pewnością przyciągną uwagę każdego malucha.

Zalety tej książki to nie tylko jej edukacyjny charakter. Przede wszystkim jest to doskonała zabawa, która wspiera rozwój mowy, kreatywności i zdolności zrozumienia historii. Ponadto stanowi świetny pretekst do spędzania jakościowego czasu z dzieckiem, budując przy tym silną relację z pociechą.

"Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!" dostarczy wiele radosnych chwil zarówno maluchom, jak i ich opiekunom. Zapraszamy do zamówienia produktu na bee.pl, gwarantując satysfakcję z zakupu i szybką dostawę. W naszej ofercie znajduje się również wiele innych tytułów z serii "Kicia Kocia i Nunuś", które równie mocno zachwycą najmłodszych czytelników.

Szczegóły - Kicia Kocia i Nunuś. Jaka piękna zima!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również