Kościół dla człowieka. Ćwiczenia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej

Program: AZ-2-04/20 Bóg jest wśród nas. Katecheza mistagogiczna, wprowadzająca w historię zbawieniaTytuł podręcznika: Kościół dla człowieka,nr podręcznika: KR-22-04/20-KR-17/21Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski
17,00 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,90 zł

Opis

Program: AZ-2-04/20 Bóg jest wśród nas. Katecheza mistagogiczna, wprowadzająca w historię zbawienia
Tytuł podręcznika: Kościół dla człowieka,
nr podręcznika: KR-22-04/20-KR-17/21
Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Kościół dla człowieka. Ćwiczenia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej"?
Autorami książki są Adam Berski, ks. Andrzej Kielian, ks. Tadeusz Panuś.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja "Kościół dla człowieka. Ćwiczenia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej" została opublikowana przez Wydawnictwo św. Stanisława BM.


Jaki numer dopuszczenia MEN ma ten podręcznik?
Nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika to AZ-2-04/20. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje ucznia o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w szkołach. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauki obowiązującymi w dniu przyznania numeru. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, co oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z ramą programową.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się na stronie kupowanego produktu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Kościół dla człowieka. Ćwiczenia do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>