Kościół dla człowieka. Podręcznik do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej

Program: AZ-2-04/20 Bóg jest wśród nas. Katecheza mistagogiczna, wprowadzająca w historię zbawieniaTytuł podręcznika: Kościół dla człowieka,nr podręcznika: KR-22-04/20-KR-17/21Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski
21,99 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,12 zł

Opis

Program: AZ-2-04/20 Bóg jest wśród nas. Katecheza mistagogiczna, wprowadzająca w historię zbawienia
Tytuł podręcznika: Kościół dla człowieka,
nr podręcznika: KR-22-04/20-KR-17/21
Redakcja: ks. Tadeusz Panuś, ks. Andrzej Kielian, Adam Berski

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Kościół dla człowieka. Podręcznik do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej"?
Adam Berski, ks. Andrzej Kielian, ks. Tadeusz Panuś są autorami tego tytułu.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Kościół dla człowieka. Podręcznik do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej" został przygotowany przez Wydawnictwo św. Stanisława BM.


Jaki numer dopuszczenia MEN ma opisywany podręcznik?
AZ-2-04/20 to nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Numer MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręcznikach szkolnych informuje nauczyciela o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w edukacji. Co ciekawe, termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Zgadza się, ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień przyznania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany w kwestii merytorycznym.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Kościół dla człowieka. Podręcznik do religii dla klasy 6 szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>