Life Vision. Intermediate Plus. Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + Podręcznik w wersji cyfrowej + multimedia

Life Vision Intermediate Plus. Podręcznik + Podręcznik w wersji cyfrowej + multimedia LIFE VISION to innowacyjny, 6-częściowy kurs dla uczniów szkoły ponadpodstawowej z poziomami Intermediate i Intermediate Plus, które umożliwiają odpowiednie dopasowanie poziomu nauczania do potrzeb grupy. Kurs...
190,98 * 205,10 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 166,77 zł

Opis

Life Vision Intermediate Plus. Podręcznik + Podręcznik w wersji cyfrowej + multimedia

LIFE VISION to innowacyjny, 6-częściowy kurs dla uczniów szkoły ponadpodstawowej z poziomami Intermediate i Intermediate Plus, które umożliwiają odpowiednie dopasowanie poziomu nauczania do potrzeb grupy. Kurs rozwija kompetencje kluczowe i przygotowuje do matury 2023 na poziomach: podstawowym, rozszerzonym i dwujęzycznym.

Komponenty:

 • Podręcznik z kodem dostępu do interaktywnej wersji na platformie Oxford English Hub
 • Zeszyt ćwiczeń z kodem dostępu do zadań interaktywnych Online Practcie na platformie Oxford English Hub
 • Książka nauczyciela z kodem dostępu do Teacher Resources, Classroom Presentation Tool, Online Practcice oraz Professional Development na platformie Oxford English Hub

Zmotywowani uczniowie

 • Atrakcyjne teksty, oparte na autentycznych źródłach, zachęcające do wyszukiwania informacji w internecie
 • Angażujące lekcje VISION 360 rozwijające umiejętności cyfrowe i dające okazję do wykorzystania znajomości języka poza klasą
 • Bogaty pakiet różnorodnych materiałów wideo

Wygodne narzędzia pracy

 • Oxford English Hub – jeden kod dostępu do wszystkich zasobów online
 • Online Practice – zautomatyzowane ocenianie i łatwe monitorowanie pracy uczniów
 • Książka nauczyciela – funkcjonalne kompendium w formie podręcznika ucznia z kluczem

Sukces na egzaminie

 • Zadania do nowej matury w całym rozdziale oraz w lekcjach Skills Trainer w podręczniku i zeszycie ćwiczeń
 • Oxford 3000 i Oxford 5000 – słownictwo dobrane w oparciu o starannie wyselekcjonowane przez oksfordzkich leksykografów listy najczęściej używanych i najbardziej przydatnych słów
 • Assessment for Learning – szybsze postępy i realizacja celów dzięki przemyślanym rozwiązaniom, testom i wskazówkom na każdym etapie nauki

Sukces w życiu

 • Nabywanie umiejętności skutecznej pracy zespołowej, rozwiązywnia problemów i rozwijanie świadomości kulturowej na lekcjach Global skills
 • Nauka interpretowania, parafrazowania i podsumowywania informacji w zadaniach Mediation
 • Myślenie analityczne, uzasadnianie wypowiedzi i kwestionowanie opinii w ćwiczeniach Think & Share

Life Vision Intermediate Plus. Zeszyt ćwiczeń + Online Practice + multimedia

Zeszyt ćwiczeń Life Vision Intermediate Plus B1  to innowacyjny, 6-częściowy kurs dla uczniów szkoły ponadpodstawowej z poziomami Intermediate i Intermediate Plus, które  umożliwiają odpowiednie dopasowanie poziomu nauczania do potrzeb grupy. Kurs rozwija kompetencje kluczowe i przygotowuje do matury 2023 na poziomach: podstawowym, rozszerzonym i dwujęzycznym.

Atuty kursu Life Vision:

 • Starannie wyrównany  program nauczania czterech umiejętności. Wsparcie egzaminacyjne: obejmuje wyraźnie oznaczone ćwiczenia egzaminacyjne w podręczniku i ukierunkowane lekcje umiejętności egzaminacyjnych.
 • Interaktywne lekcje Vision 360°  przenoszą uczniów do ich rzeczywistych środowisk -  rozwijają kompetencje cyfrowe  i pozwalają na wspólną pracę nad projektem.
 • Przydzielanie i śledzenie pracy nad zadaniami domowymi i umożliwienie uczniom samodzielnego uczenia się - dzięki grywalizacji na Active Learning Kit. Obszerne materiały dydaktyczne, w tym arkusze ćwiczeń z gramatyki, słownictwa i wideo.
 • Ćwiczenia "Mediation"  rozwijające szereg kluczowych umiejętności językowych, takich jak interpretacja i streszczanie.
 • Dostosowanie testów do potrzeb klasy za pomocą  generatora testów.
 • Dział iPack  - gotowe do nauczania interaktywne lekcje.
 • Zadania typu Think and Share  zachęcają uczniów do analitycznego myślenia, uzasadniania swoich odpowiedzi i kwestionowania innych opinii. Regularne zadania mediacyjne pozwalają uczniom ćwiczyć tę ważną umiejętność poprzez podsumowywanie, wyjaśnianie i tłumaczenie informacji.
 • Bogate funkcje wideo, w tym vlogi, filmy dokumentalne i animacje gramatyczne, idealnie odpowiadają wymaganiom dzisiejszych uczniów i natychmiast angażują ich w temat.
 • Syllabus  oparty na Oxford English Learning Framework.
 • Sekcje Vocabulary Boosters, Grammar Booster i Grammar Reference  pozwalają uczniom ćwiczyć umiejętności językowe i komunikacyjne, które są potrzebne do komunikowania się w środowisku anglojęzycznym.
 • Pomoc dla nauczycieli rozpoczynających pracę z Life Vision:  samouczki wideo, dostęp do porad ekspertów, wskazówki dotyczące kluczowych zagadnień  oraz metodologii.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Life Vision. Intermediate Plus. Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + Podręcznik w wersji cyfrowej + multimedia"?
Autorami tytułu są Jeremy Bowell, Weronika Sałandyk, Neil Wood.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Life Vision. Intermediate Plus. Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + Podręcznik w wersji cyfrowej + multimedia"?
Tytuł jest częścią popularnej serii Life Vision.
Analogicznie do pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Life Vision. Intermediate Plus. Podręcznik + Zeszyt ćwiczeń + Podręcznik w wersji cyfrowej + multimedia

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również