Mach mit! neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 4. Wersja rozszerzona

"Mach mit! 1 neu. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy IV szkoły podstawowej" Prowadzisz lekcje niemieckiego w oparciu o serię "Mach mit! Neu"? Jeśli tak, ćwiczenia z dodatkowego zeszytu będą doskonałym uzupełnieniem materiałów z podręcznika podstawowego. Publikacja ta jest przystosowana...
46,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 42,00 zł

Opis

"Mach mit! 1 neu. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy IV szkoły podstawowej"

Prowadzisz lekcje niemieckiego w oparciu o serię "Mach mit! Neu"? Jeśli tak, ćwiczenia z dodatkowego zeszytu będą doskonałym uzupełnieniem materiałów z podręcznika podstawowego.

Publikacja ta jest przystosowana do pracy na zajęciach lekcyjnych, a także samodzielnej - np. w ramach pracy domowej. Zawarte tam zadania pozwalają usystematyzować i rozszerzyć wiedzę językową.

"Mach mit! 1 neu. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy IV szkoły podstawowej":

  • został skorelowany pod względem układu oraz tematyki do podręcznika dla czwartoklasistów z tej serii - jako nauczyciel możesz bez problemu zorganizować pracę w oparciu o oba elementy kursu,
  • sprawdza się podczas zajęć dodatkowych, również dla uczniów z dysleksją oraz dysgrafią, a także w szkołach językowych i do pracy indywidualnej z uczniem,
  • zawiera bogatą gamę nowoczesnych ćwiczeń, które kładą nacisk na praktyczne umiejętności komunikacyjne oraz indukcyjną naukę gramatyki,
  • pozwala uczniom samodzielnie oceniać stan swojej wiedzy na zakończenie każdego rozdziału,
  • jest powiązany z bogatą gamą ćwiczeń internetowych, które uczeń może dodatkowo wypełnić.

Zadania dostępne w zeszycie są również powiązane z nagraniami audio - są one dostępne bezpłatnie online dla każdego ucznia. Poznaj też pozostałe materiały dydaktyczne dostępne w ramach kursu "Mach mit! Neu". To cykl dydaktyczny zgodny z nową podstawą programową z 2017 roku.

FAQ

Sekcja Q&A

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik "Mach mit! neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 4. Wersja rozszerzona" został przygotowany przez Wydawnictwo Szkolne PWN.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Podręcznik Mach mit! neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 4. Wersja rozszerzona został opublikowany w 2020 roku. Podręcznik "Mach mit! neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 4. Wersja rozszerzona" od wielu lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Mach mit! neu 1. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 4. Wersja rozszerzona

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>