Malowanie-doklejanie. Warzywa

Czas na zabawę  Uporządkowana tematycznie seria malowanek z naklejkami. Te małe „przewodniki” po świecie ludzi, zwierząt i pojazdów dostarczą maluchom dobrej zabawy. Pomogą także ćwiczyć zdolności manualne, analizę i syntezę wzrokową oraz umiejętność koncentracji.Koloruj i naklejaj
3,80 * 4,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,82 zł

Opis

Czas na zabawę  
Uporządkowana tematycznie seria malowanek z naklejkami. 

Te małe „przewodniki” po świecie ludzi, zwierząt i pojazdów dostarczą maluchom dobrej zabawy. Pomogą także ćwiczyć zdolności manualne, analizę i syntezę wzrokową oraz umiejętność koncentracji.
Koloruj i naklejaj

Wydawnictwo Skrzat jest autorem książki "Malowanie-doklejanie. Warzywa".

"Malowanie-doklejanie. Warzywa" to publikacja z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają maluchom możliwość twórczego działania oraz ćwiczą motorykę. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także redukować stres i poprawiać nastrój.

Przedszkolaki w wieku 3-5 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Książkę wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wyruszając na pozadomową przygodę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

"Malowanie-doklejanie. Warzywa" opublikowało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to zobacz również inne pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.