Maluszkowe malowanie. Pieski

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artystyZestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo...
3,49 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,44 zł

Opis

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty
Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują pieski

Tytuł "Maluszkowe malowanie. Pieski" to opracowanie zbiorowe, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Maluszkowe malowanie. Pieski". Należy ona do działu ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też redukować stres i poprawić samopoczucie.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 2 do 5 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki do kolorowania.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do urzędu.

"Maluszkowe malowanie. Pieski" opublikowało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to okazyjny wybór.