Maluszkowe malowanie. Ptaki

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artystyZestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo...
3,49 * 3,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,44 zł

Opis

MALUSZKOWE MALOWANIE, czyli blok małego artysty
Zestaw ciekawych rysunków i pudełeczko kredek – tyle potrzeba, by rozpocząć wspaniałą zabawę. Zabawę, która ćwiczy sprawność manualną i grafomotoryczną dziecka, rozwija jego wrażliwość na kształty i kolory, a przede wszystkim... daje mnóstwo radości.
Raz, dwa, trzy, maluszki kolorują ptaki!

Historyjka "Maluszkowe malowanie. Ptaki" jest pracą zbiorową, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Maluszkowe malowanie. Ptaki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Dzieci w wieku 2-5 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Kolorowanka jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją zapakować do plecaka dziecka.

"Maluszkowe malowanie. Ptaki" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to sprawdź także inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.