Mate Green Yerba Mate Mas IQ Tropical 400 g

Mas IQ Tropical to zmysłowa i pieczołowicie zgrana kompozycja. Pośród zielonych liści ostrokrzewu znajdują się wyselekcjonowane dodatki. Ta bogata yerba zawiera w sobie tak dużo kolorów,że powinno się ją pakować jedynie w przezroczyste torby. Ziołowa baza to piwonia, żenszeń oraz kwiat malwy zwany...

13.99 zł

-18%

16.99 zł

Cena za kg : 34.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Mas IQ Tropical to zmysłowa i pieczołowicie zgrana kompozycja. Pośród zielonych liści ostrokrzewu znajdują się wyselekcjonowane dodatki. Ta bogata yerba zawiera w sobie tak dużo kolorów,że powinno się ją pakować jedynie w przezroczyste torby. Ziołowa baza to piwonia, żenszeń oraz kwiat malwy zwany dzikim ślazem. Całość została uzupełniona owocowymi dodatkami w postaci skórki pomarańczy i kawałków cytryny oraz ananasa. Składniki zostały tak harmonicznie ze sobą połączone, by miały pozytywny wpływ na działanie naparu.

Cenne właściwości ziół zawartych w tej yerba mate są tak szeroko opisane w zielnikach i almanachach ziołowej wiedzy, że zabrakło by tu nam miejsca, by opisać poszczególne zioła i ich wpływ na organizm. Zawarte w mieszance dodatki wspierają nie tylko działanie, ale również smak. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że po Mate Mas IQ najchętniej sięgają osoby uczące się oraz inne osoby pracujące umysłowo.

Składniki - Mate Green Yerba Mate Mas IQ Tropical 400 g

Yerba mate (Ilex paraguariensis) 93% – kraj pochodzenia: Brazylia, skórka cytryny, skórka pomarańczy, płatki słonecznika, ananas cięty, żeń-szeń syberyjski, malwa kwiat, piwonia kwiat.

Sposób przygotowania i przechowywania

Susz wsypuje się w ilości od 1/4 do 3/4 objętości naczynia oraz zalewa wodą o temperaturze 70-80°C. Ten sam susz można zalewać wielokrotnie, do utraty jego walorów smakowych.

Dane producenta/dystrybutora

"Oranżada" Robert Derlatka, ul. Batorego 42/24, 05-400 Otwock

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mate Green Yerba Mate Mas IQ Tropical 400 g

  • Producent: Mate Green
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906735486629
  • EAN: 5906735486629
  • Wymiary: 27 x 12 x 6 cm